Anime

17. května 2011 v 15:09 | Kurushimi |  Anime


Anime jsou vlastně animované filmy a seriály z Japonska. Pokud chcete vědět, jak to vzniklo, kde a kdy, prosím, navštivte strýčka googla a tetu wiki. :-). My našly v této zábavě velké zalíbení a rády bychom vám poskytly informace z toho čerpající. V tomto rozcestníku naleznete abecedný seznam anime, o kterých na blogu něco najdete. Vždy je u anime krátka recenze, abychom vás třeba příjmně navnadily na rozkliknutí dalšího článku. Pod každým jménem anime se skrývá odkaz na článek s plnohodnotnou recenzí a dalším rozcestníkem, kde najdete různé bonusy k anime. Například openingy a edingy, hodnocení ostatních lidí a plno zajímavostí spojených s tím určitým anime. Každé má svůj vlastní článek resp, rozcestník. Inspirujte se...
Všechny články jsou samozřejmě naší tvorbou, proto prosíme, abyste žádné recenze nekopírovali, děkujeme.
Kurushimi a Tora Sato
>>> Obecné anime zajímavosti
>>> Zajímavosti ze světa anime, tedy informace o dabérech postav, studiích, kde anime vzniká a podobně...

Seznam anime:

Blood+

Mladá dívka Saia je vlastně úplně obyčejná. Až na to, že trpí chudokrevností, takže si nepamatuje nic, jen poslední rok života. Jo a taky je jediná, kdo dokáže zabít podivná monstra. A to jedině slou vlastní krví...

Death Note

Light Yagami je prvotřídní student střední školy. Co se stane, když takový mladík, co touží po spravedlnosti najde Deník smrti, který "náhodou" upustil Shinigami Ryuuk, protože se tak trochu nudil? A co když ten notes má schopnost vraždit lidi jen podle jména a obličeje?

Fullmetal Alchemist: Bratrství

Zákon rovnocené výměny je jasně daný. Pokud něco chceme, musíme něco dát. Edward a Alphons to vědí moc dobře. Ztráta matky je tak zasáhla, že se snaží ji přivést zpět pomocí lidské transmutace. Nepovedlo se a Alphons přišel o své tělo a Ed o ruku a nohu. A říkala jsem, že je lidksá transmutace jediný zákon alchymistů, který se nesmí porušit?

Gallactic Footbal

Je to dávno, kdy Akillian byl ve fotbale známý, kdy jeho sláva jen rostla. Ale teď je vše v zapomění a nebo ne? Arch bývalý reprezentat se vrací, aby sestavil nový tým. Tým, který chce dostat až na samý vrchol, tým, který by mohl konečně vyhrát.

Hellsing

Připravuje se...

Hetalia

Máte rádi dějepis? Pokud ano, je Hetaile právě pro vás! A pokud ne? Nevadí, určitě si ho zamilujete. Kdo by totiž odolal anime s nepřekonatelnou koncentrací bishíků v jedné místnosti?

Kuroshitsuji

Viktoriánská anglie... Hnán pomstou uzavře smlouvu s ďáblem. Malý aristokrat Ciel je ochotný jít až do horoucích pekel a jeho věrný sluha Sebastian tam půjde s ním, protože... "yes, my Lodo"

NANA

Připomeňte si pořekadlo, že protiklady se přitahují. Dvě naprosto rozdílné dívky se setkají ve vlaku a sled nepředstavitelných událostí je spojí v nové cestě životem, kterou chtěly obě začít v Tokiu. Jenže nejde všechno podle představ, přecejen, realita je krutá a tohle anime je sakra reálné!

Naruto

Mladý hyperaktivní klučina s tak trochu pohnutou minulostí, co má v sobě démona. Věřte, že po pár dílech budete tak závislí, že budete muset vidět další díl (připravte se tak pět týdnů nespat) a tomuhle klukovi zkrátka fandit budete!

Oban Star Racer

Mladá dívka jménem Eva se rozhodne, že je čas najít svého otce. Proto utíká z internátní školy. Tím se dává do běhu děj Anime. Eva svého otce najde, ale nic nejde podle jejího plánu, jak daleko bude ochotna zajít? Co třeba jako pilotka vesmírné lodě.

Soul Eater

Když vás už všechno bude nudit a vaše nálada bude pod psat pusttě si Soul Eater. Komedie plná skvělých scén skrývá pod horou vtipu také velmi akčí bojovku. Shinigamiho škola pro bojovník a jejich zbraně vás uvítá s otevřenou náručí... Máte čistou duši?

Shaman King

Víte, že nemáte soudit knihu podle obalu? Yoh Asakura je líný chronický spavec, kterého nic nezajímá, kromě pořádného jídla a odpočinku. Ve skutečnosti je ale šamanem a to sakra dobrým šamanem. Navíc je velmi přátelský a hodný. Chce vyhrát titul krále šamanů a proto vyráží na turnaj spolu se svými kamarády. Mimochodem, ti chtějí vyhrát turnaj stejně jako on, možná ještě víc...

Vampire Knight

Už tady bylo mnoho, ale nikoho nenapadlo spojit člověky s upíry. Na jedné akademii se to podařilo. Je rozdělená na Denní a Noční třídu, kdy v Noční samozřejmě studují upíři. Mladá Yuki je adoptovanou dcerou ředitele akademie a je také prefektkou, která dodržuje, aby se Denní třída netoulala venku po setmění. Mohlo by se jim totiž něco stát...

Wolf's Rain

Vlčí Ráj. Tak se nazývá místo, kde se chce mladý Kiba dostat. Vypadá jako obyčejný mladý kluk, ale zdání klame. Patří k lidem, kteří mají neuvěřitelný dar - proměnit se v krásného vlka, avšak tihle lidé byly lovení a zabíjení. Avšak Kiba se nevzdává, zvlášť , když ucítí Květinovou dívku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama