NANA

25. května 2011 v 18:30 | Kurushimi |  NANA
Co dál?
ONLINE díly
Openingy
Edingy
Zajímavosti
Manga CZ
Naše recenze s hodnocením

Název japonsky: NANA
Režisér: Morio Asaka
Studio: Madhouse
Rok vydání: 2006/2007
Žánr: romantika,music!
Počet episod: 47
Děj: Vše začíná od dívky jménem Komatsu Nana (Hachiko), která cestuje za svým přítelem do Tokya,zároveň si tam chce najít práci,bydlení atd.Když nastoupí do vlaku, kde je všude plno, ale jediné volné místo je vedle dívky. Je to rocková hvězda se stejným jménem-Nana. Rockerka Nana cestuje do Tokya se snem stát se opět zpěvačkou a dát dohromady jejich starou skupinu. Hachi si k ní teda přisedne…cestou si povídají,ale až vlak dojede do Tokya jejich cesty se rozdělí..až do jedné chvíle.Hachi si půjde vybrat nový byt.Když se s jejím "průvodcem" dostanou do bytu,který se jí hrozně moc zalíbí a chce si ho koupit, ale je tu jeden zádrhel-ten byt si o trošku dřív prohlédla jedna dívka,která si ho chce taky. Hachi tahle dívka příjde docela povědomá, a když se otočí Hachi pozná o koho jde…Je to Nana.Obě dívky se tedy nakonec rozhodnou že v něm budou bydlet obě dvě. Dvě odlišné bytosti,každá má svůj sen,totální protiklady,ale přesto se sblíží tak ,že si život sama bez té druhé nedokážou představit.
Když se Nana chystá obnovit svou starou skupinu budou tam všichni..až na jednu osobu…Rena..bývalou lásku Nany,který je momentálně člen skupiny Trapnest… skupina Trapnest,která má turné v Tokyu..
Hachi,která si začíná všímat,že se její přítel Shoji začíná chovat docela podivně ,se dozví že její milovaný přítel má novou známost.Hachiko je z toho na dně,ale až do doby kdy se skutečně naživo,díky Naně setká s Takumim,členem skupiny Trapnest,do kterého je Hachi totální blázen.To ale ještě neví, že ji miluje jedna blízká osoba - Nobu,jeden z Naniných nejlepších kamarádů,taky patřící do skupiny Blast.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama