Nový začátek...

16. května 2011 v 0:06 | Kurushimi

Zdravím Vás! Neboli Konnichiwa!

Došlo k jedné nemilé situaci asi pro vás, ale pro nás je to určitě situace příznivá, která v sobě skrývá mnoho našich plánů a nadějí. Jak jste určitě sami poznali, memories-sato jakožto blog upadal. A upadala velmi rychle a velmi dlouho. Takže teď už zde zůstala jen povídka Passion of Darkness. S Torou jsme si ale řekly NE! Takhle to dál nejde, zvedejme se ze dna, musíme to napravit a konečně mít blog jaký si představujeme. A jelikož by bylo šíleně zdlouhavé všechno předělávat, rozhodly jsme se blog zrušit a opět vytvořit. Mohli bychom tomu říkat takový restart.

O co šlo?
Blog se nám jako takový nelíbil. V poslední době tíhneme spíše k autorské tvorbě, proto pro nás bylo celkem otravné přidávat sem obrázky a online díly. Ty přece můžete najít na tolika stránkách a vůbec nás tato práce nenaplňovala tak, jak bychom si přály. Navíc náš zájem o anime trochu uvadl. Jenomže po pár událostech jsme se jakoby probudily. Navíc brzo začínají prázdniny a to je vždycky doba, kdy je náš blog nejaktivnější. Nemám pravdu?

O co půjde?
Chtěly bychom vytvořit místo pro návštěvníky, kde se budou cítit dobře a kde naleznou spoustu novinek, které nikde jinde nejsou. Jak už jsme jednou řekly, chtěly bychom udělat z blogu anime centrálu. Na poprvé se to nepovedlo. Neříkám, že jsme začaly špatně, ale nebylo to ono. Nyní máme zbrusu nový plán. Přemýšlely jsme a chtěly bychom začít, jak se říká, od nuly. Náš plán v sobě skrývá velmi mnoho překvapení i pro vás, návštěvníky blogu.
Bude to stejný blog jako býval?

Na tuhle otázku nemůžeme jednoznačně odpovědět. Blog bude o anime, ale bude se jim zabývat trochu jinak než doposud. Blog bude o manze, ale rády bychom vám nabídly více, než jen mangu Naruta. Chtěly bychom se anime zabývat hlouběji a přinášet vám stále novinky. Co ale zůstane stejné, to jsou povídky. Povídky Passion of Darkness samozřejmě dokončíme a doufáme, že ji budete i nadále číst a snad přibudou i další komenty. Mám s ní velké plány. A samozřejmě i další povídky čekají na své vzkříšení. Jednu povídku, konkrétně Lost Light, plánujeme prohnat korekturou a pak zkusíme štěstí i na Konoze.cz. Jak jsem už psala, máme velké plány a možná, že vám blog bude připadat jiný. V co ale doufáme, že změny vám přijdou vhod a stanete se pravidelnými návštěvníky. A kdo je chytrý koukne se nahoru do záhlaví, kde můžete několik novinek odhalit. Nebudou zde všechny naráz, postupně je budeme doplňovat, stejně jako mnoho dalšího, co pro vás chystáme.

Doufáme, že změny povedou k lepšímu a snad i k větší popularitě blogu. Doufáme, že se memories-sato povede lépe než před tím a že nás nikdy neomrzí. Chtěly bychom vám nabídnout anime centrálu se spoustou novinek, které jinde neseženete. Chystáme také spoustu projektů. Mno, je toho plno. Bylo by na dlouho, než bychom vám to všechno v jednom článku vylíčily. Doufáme tedy, že se vám zde bude líbit.
PS: bude chvíli trvat, než vše vrátíme do normálu, aby to zde mohlo fungovat. Mějte prosím strpení...
Kurushimi a Tora Sato
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kira Uchiha Kira Uchiha | 16. května 2011 v 16:23 | Reagovat

Řeknu to takhle- JEN DO TOHO,HOLKY! :D Je vidět, že máte velké plány a vysoké cíle. Takové věci já podporuju :D není nad velké ambice,utváří to silného ducha. Kdysi jsem něco v tomhle smyslu taky chtěla na svém blogu dokonat, ale nikdy jsem to nedokázala. Vy jste na to ale dvě a už předtím jste na sobě pořádně zamakaly, tak proč by to teď nemohlo vyjít :)?! Všechny tyhle počáteční změny,které jsou vidět na první pohled, i ty co se chystají- jsou kouzelné a hodně slibují :). Velmi se na ně těším :), i když mám trochu obavy, jestli jste si toho nenaložili hodně... Ale je také pravda,že brzy budou prázdniny a tak bude plno času všechny tyhle nápady přenést z fantazie do skutečnosti :).  Věřím Vám :) - tak s chutí do toho!:D:D

PS:Strpení mám mraky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama