Punk Lolita

20. června 2011 v 15:32 | Kurushimi |  Japonsko - móda


Punk Lolita
Asi nejtěžší styl Lolity vůbec. Co se týče kombinací, je to opravdu tvrdý oříšek. Odkazuje se na japonský Visual Kei a Punk. S Punkem, který je u nás Evropanů známý, to nemá moc společného. Existuje Punk Lolita, která hraničí až se Sweet Lolitou, ale taky Punk Lolita temná, až bizardní. Zničené šaty, temný vzhled.

Někdy vaše Punk Lolita spíš připomíná přímo punk nebo Visual Kei. Dbejte na šířku sukně, což je hlavním znakem Lolity.

U Punk Lolity převažují asymetrické a nepravidelné střihy a tvary, tartarové vzory. Nosí se doplňky promyšlené do nejmenšího detailu. Hodně často můžete vidět pruhované podkolenky, potisky na tričkách a šatech, kravaty a bizardní a morbidní doplňky. Například známý příklad je klobouček se sadou očí kolem okrajů. Návleky na nohou a rukou i rukavičky bez prstů. Často se u Punk Lolity kombinují různé vzory látek. Je těžké sladit tohle všechno.

Sukně u Punk Lolity mohou být i kratší, než normálně známe (po kolena), na nohy obujte RHS (houpací boty, Rocking Horse Shoes) platformy, nebo vysoké boty se šmírováním a přezkami.

Dávejte pozor, aby vše k sobě ladilo. Když si na nohy vezmete návleky a pruhované punčocháče, ještě nejste Punk Lolita. Důležité je všechno, jak to tak u Lolitek bývá, i ta nejmenší krajka se počítá a musí být dokonalá. V případě Punk Lolity spíš dobře zničená. Nezapomeňte, že i zničené šaty musí mít grácii a morbidní doplňky tomu dodávají šmrnc a nesmí z vás udělat psychopata.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama