Obálka se zlatým lemem - 6.kapitola

20. srpna 2011 v 20:50 | Kurushimi |  Obálka se zlatým lemem

"Au, to píchá! Co to má sakra bejt!"
"Nešahej na mě!"
"Když mě to svědí!"
"Jak v tomhle mám vydržet!"


"Vypadám jak kretén!" a další podobné věty (bohužel se nedochoval jejich celý soupis, ale později můžeme nabídnout všechny, které se dochovaly) se ozývaly za zataženými závěsy "šatny". Byla to vlastně místnost větších rozměrů, ve které se převlíkali všichni (samozřejmě navlíkli to na sebe v kabinkách… Jsme přeci diskrétní) Konožští obyvatelé chystající se na ples. Samozřejmě jak to u takových akcí bývá zvykem, neobešlo se to bez drobných problémů. Asi dvacet švadlen, několik maskérek a podobných osob pobíhalo okolo deseti důležitých ninjů. Na poslední chvíle přišpendlovaly nedostatky, vychytávaly chyby a aranžovaly nenaaranžovatelné ozdůbky, přívěšky, perličky, detaily, někdy i celé šaty.
Dalším problémem byl skučící Kakashi, kterému se nejprve včera večer rozbil fén, pak nenašel nikoho, kdo by ho vyděsil, aby mu "vstávaly hrůzou vlasy", takže musel spát přichycený na stropě hlavou dolů, aby měly jeho vlasy alespoň obvyklý tvar.

Dalším problémem byl Shikamaru, kterého museli do šatny skoro dotáhnout, protože jeho pohled k nebesům byl pro něj tak hypnotizující, že chudák zhypnotizoval sám sebe. Mraky prý tak krásně pluly…

Problémem byl i Lee, který se dostal k téhle misi vlastně náhodou, protože několik adeptů "náhle opustilo vesnici ve veledůležité misi ve veledůležité skupině, ve které prostě nemohli chybět!" a mermomoci trval na tom, že si masku na ples ušije sám. Teď se prohlížel v zrcadle a byl spokojen. Nespokojen byl ale zbytek lidí v místnosti, a když se ho nějaký odvážlivec zeptal, kde má svůj kostým, byl oslněn bělostným chrupem a padl na kolena při prohlášení, že tohle je jeho kostým (rozumějte… Oblékl si červenou kombinézu namísto zelené a místo oranžových návleků doplnil červenou vkusně taktéž červenou). Prý ho takhle očividně nikdo nemůže poznat.
"Opravdu Lee… Tohle není maska!"
"Proč by nebyla?"
"Protože tvoje umění se zamaskovat je jako když si žirafa natáhne sluneční brýle, aby se dostala do klubu ledních medvědů." Nakonec mu byla sehnána narychlo spíchnuté něco a partnerka mohla jen spílat své neštěstí a "blbou" ruku své Hokage.

Dalším (trochu míň vážným problémem) byl Naruto. Málem ho neodtrhli od rámenu, který byl tentokrát podáván zcela zdarma, protože tohle byla extra náročná mise. Partnerka jen naříkala….

S partnerkami podivně nebyl moc velký problém. Většinou to byly vkusné a slušné dámy. Představte si tedy, že jedné neseděla sukně, druhá měla šaty ušité jinak, než si přála a třetí měla připravenou masku pro čtvrtou a ta zase nemohla své šaty najít a šaty té třetí se někam ztratily…

A do toho vše nám zpívala Shizune, které někdo do šálku čaje dolil trošku něčeho ostřejšího…

Obdobně to probíhalo u Akatsuki…
"Vždyť… To si na sebe nevezmu!"
"Sakra obleč si tu košili a sako nebo se neznám!"
"Mám za sebou celkem dvě sta sedmdesát tři sebevražedných incidentů a všechny byly úspěšné… Ještě mi chceš *** vyhrožovat?"
"Košile a sako! Makej!" holt na Kate sebevraždy neudělaly dojem…

Kakuzu dál propadal své depresi, která byla v posledním stádiu (jak sám prohlašoval), že tolik peněz se vyhodilo a stejně to není k ničemu, když si to nikdo na sebe nehodlá vzít…
"Jaké je to poslední stádium deprese?" zeptala se ho Konan s podezřele dobrou náladou.
"To je tak, když už se i při skupinovém sexu cítíš osamělý…" Konan se od té doby na nic nikdy Kakuzua neptala…
Mezitím Kate s Endariou strojily Hidana do jeho "róby". Protestoval, nadával, vyhrožoval, a přesto se jim ho do toho podařilo narvat… Jak smutné, prohlásil… Když mu k tomu Itachi pustil ještě film o uznávaných náboženstvích (mezi nimiž se Jashin-sama jaksi nevyskytoval) propadl Hidan do podivné apatie a od dvě stě sedmdesáté čtvrté sebevraždy ho dělili jen Sasoriho chakrová vlákna.

Naproti tomu Deidara stál před zrcadlem pomalu už čtyři hodiny a neúnavně šteloval svůj culík k dokonalosti, protože každý milimetr se přece počítá. K tomu ještě donekonečna upravoval svou masku a propadal záchvěvům hysterie, že mu to nesluší…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kira Uchiha Kira Uchiha | 22. srpna 2011 v 20:38 | Reagovat

Kurushimi..tohle mě položilo :D:D:D. Opravdu, tenhle styl je naprosto neuvěřitelně vytříbený! Není to sprostý, ale přesto se u toho nasměju,až to není zdravý :D:D:D. Jen tak dál. My rádi povídky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama