Obálka se zlatým lemem - 7.kapitola

27. srpna 2011 v 21:13 | Kurushimi |  Obálka se zlatým lemem

Deidara nakonec opravdu hysterii propadl, protože mu někdo z přítomných (bez jakékoliv škodolibosti samozřejmě) taktně naznačil, že culík je pro něj moc typický a že si tedy s vlasy musí udělat něco jiného. Deidaru po té od první sebevraždy dělil pouze fakt, že ho každý ujistil, že má ještě spoustu času na přípravu. Jelikož se začal připravovat o pár hodin před ostatními…

Nakonec se ale všichni ninjové oblékli do svých krásných rób, jejich vlasy nabyli slušivé tvary a jejich obličeje zářili díky péči tolika přípravků na zjemnění pleti. Nakonec přes sebe přehodili kožichy a na své zjemněné obličeje nasadili nazdobené škrabošky. Tsunade byla spokojená, vyslala své svěřence na ples v kočárech (které se tu záhadně objevily) a potají počítala peníze v kufříku a tetelila se radostí, že si nikdo nevšiml škrtů v dodávkách vojenského materiálu vesnice. Teď se mohla jen modlit, aby na ně v dalších měsících nezaútočila jiná vesnice, nebo nedej bože někdo jiný.

Orochimaru po přehlídce (pro kterou nechal postavit ve své monumentální síti s monumentálními sloupy monumentální přehlídkové molo), která slavila obrovský úspěch (Orochimaru byl nadšený) poslal své svěřence taktéž v kočárech (které se zde záhadně objevily) s přáním příjemné mise na dlouhou cestu. Nutno podotknout, že Orochimaru se dostal ve své vlastní tabulce oblíbenců v jeho skrýši na poslední místo.

U Akatsuki byli všichni také spokojení, protože ty výdaje byli opravdu obrovské (jak jim neustále připomínal Kakuzu) a šaty opravdu krásné. Všichni si tedy upravili naposled škrabošky (Deidara nepochopil slovo naposled a upravoval si škrabošku dalších dvacet minut) a nastoupili do kočárů (které se zde… dobře už toho nechám i když já jsem vševědoucí vypravěč, takže ty kočáry zde takovou náhodou zase nebyly…), které je měli přivést na místo určení.

Samozřejmě každá strana si dala dvě a dvě dohromady, takže bylo jasné, že na plese mohou potkat jen Akatsuki, Konohu a lidi od Orochimara. Ostatní vesnice se do tohoto sporu moc nemíchali, takže o nich nemohlo být ani řeč.
A konečně všichni projeli transportní branou v lese mezi sedmdesátým poledním poledníkem posledního kunaie a čtyřicátou třetí rovnoběžkou obráceného shurikenu a objevili se na obrovském ledovci s velkým palácem. Byl opravdu obrovský a v antarktickém slunci se leskl jako z křišťálu. Jeho věže odráželi sluneční světlo a oslepovali ninji i přes stěny kočárů. Na blankytně modrém nebi poletovalo pár arktických ptáků. Kočáry jeden po druhém projeli po příjezdové cestě (tedy objeli obrovský kruháč před palácem), kdy si mohli prohlédnout všechny sochy vytesané z ledu a krásnou artickou flóru, která neobsahovala vlastně žádné rostliny. Než dojel první kočár k paláci, nebe se zatáhlo. Najednou se potemnělo, venkovní světla však zajistila stálé světlo. Palác byl teď ve tmě, jen osvětlený, snad ještě krásnější. Leskl se opravdu jako ze skla a majestátnost mu dodávala i obrovská fontána uprostřed kruháče, která chrlila vodu z monumentálního sousoší uprostřed. Bohužel to nikdo neviděl, jelikož všichni byli zahaleni v oblacích páry, protože ve fontáně tekla vařící voda. To už ale první kočár dojel před schody vedoucí k hlavním dveřím paláce. Byli potažené červeným kobercem. Po krajích schodiště stáli ninjové v lesklých zbrojích (ale na ušlechtilých koních ne, protože ty se spotřebovali pro velké množství kočárů) a tak dodávali tomuto paláci ještě majestátnější výraz. Ke kočáru přišel další ninja a otevřel dvířka. Uklonil se, když pomáhal vystoupit prvnímu hostu tohoto plesu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Seyora Wong Kate Seyora Wong | E-mail | Web | 27. srpna 2011 v 22:53 | Reagovat

wau...ples už začíná...

2 Michi Michi | Web | 28. srpna 2011 v 19:23 | Reagovat

Nechceš se přihlásit do VYPS (velká yaoi povídková soutěž http://michiinka.blog.cz/1108/velka-yaoi-povidkova-soutez-prihlaska
Určitě na to máš...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama