Passion of Darkness - 10. kapitola

13. října 2011 v 9:32 | Kurushimi |  Passion of Darkness

10. kapitola


"Sen má dvě cesty a je jen na Vás, jestli zvolíte tu správnou"


Dvě identické dívky prošly spletitými temnými chodbami obrovského sídla. Teď stály před velkými mahagonovými dveřmi s cedulkou, která trefně hlásala "Leaderova kancelář." Bez zaklepání vešly dovnitř. Leadera našly s hrnkem kafe v jedné a stohem papírů v druhé ruce. Ve chvíli kdy otevřely dveře, hrnek letěl na zem. Vůdce té slavné organizace byl okamžitě v pohotovosti.
"Kdo jste?" Zeptal se ve chvíli, kdy se v dýmu za ním, objevili další dvě těla se zrzavými vlasy.
"Chceme se k vám přidat." Pokračovala jedna z nich a nenamáhala se s odpovědí na jeho otázku.
"Kdo jste?" Pein se zase nenamáhal reagovat na jejich odpověď.
"Kurushimi a Tora Sato." Povzdechla si dvojčata.


"Prokletá dvojčata?" Zeptal se překvapeně jako by to nebylo jasné.
"Šéfe Hidan zas blázní. Přiletěl, že v sídle jsou nějaký baby, co tu nemaj co dělat." Ozvalo se, když někdo otevíral dveře. Ve dveřích se objevil červenovlasý muž a ten vzápětí strnul.
"Tak, že by to byla pravda?" Optal se sám sebe a skenoval pohledem dvojčata.
"Sasori tohle jsou Kurushimi a Tora Sato. Rozhodly se k nám přidat. Toro a Kurushimi tohle je Sasori no Akasuna." Představil Pein nově příchozího a snažil se skrýt radost jakou má. Přeci jen je výhra, když ty dvě jsou na straně Akatsuki.

"Aha no pojďte." Povzdechnul si Sasori a vedl dvojčata do velké místnosti volně pokřtěnou na "společenskou místnost." Vešly velkými dvojitými dveřmi.
"Lidi tohle je Kurushimi a Tora Sato. Dneska se přidaly do organizace." Představil nově příchozí Sasori a bez dalších slov se posadil vedle červenovlásky polehávající na jednom z mnoha gaučů.
"Itachi Uchiha." Odfrknul si černovlasý chlapík a proskenoval obě příchozí svýma rudýma očima.
"Kakuzu."
"Deidara." Blonďaté stvoření s vlasy v copku. Ani jedna z dvojčat nevěděla, jestli je to stvoření žena nebo muž. Ani podle jména se nedalo určit pohlaví.
" Hoshigaki Kisame"
"Zetsu"
"Tobi Ohayo. Tobi is good boy" Začal vyřvávat chlapík s červenou maskou přes obličej.
"Konan."
"Endaria. Ohayo." Představily se dvě jediné dívky v organizaci. To už teď ale neplatí.
"Hidan." Ofrknul si bělovlasý muž, kterého potkaly hned u vchodu.
"Tobi is good boy, ale Tobi neví, která je která." Zalitoval smutně Tobi.
"Kurushimi." Prohlásila ta vpravo. Na sobě měla modré kimono, kdežto její sestra Tora zelené.

"Kiro já tě… žeru." Prohlásil hnědovlasý kluk a obtočil jednu svou ruku kolem dívky sedící vedle něho. Na rozdíl od něho nebyla opilá, ale Kiba byl tak legrační, že jeho hlášky nebrala vážně a jen se smála. "Víš, já ti to chtěl zíct už dávno áále…" Začal opět něco brblat.
"Nemám odvahu." Zašeptal tak, že ho mohla slyšet jen Kira. V přeplněné restauraci, která se na noc měnila v bar, kde nebylo skoro slyšet vlastního slova to ani jinak být nemohlo.
"Nazdravíí" Zařval hnědovlasý kluk a vyklopil do sebe další skleničku sake. Kira se usmála a taky upila ze své první skleničky.
"Kiba to dneska přehnal." Prohlásila Hinata, také notně posilněná alkoholem. Dneska to ale bylo dovoleno. Slavilo se toho hodně. Především narozeniny právě Kiby.

"Fíha Kiba slaví dost nevybíravě." Přitočili se ke stolu Naruto společně se Shikamarem. Všem už se dostal alkohol do krve, takže vládla v baru uvolněná nálada. Kira se podívala na své přátele a přejela pohledem celou místnost. Nejspíš tady byla jediná jakž takž střízlivá a to není dobré. Kopla do sebe tedy další dvě skleničky a cítila, že zábrany mizí a její mozek nepracuje na takové úrovni jako normálně. U stolu se mezitím začali shromažďovat její přátelé. Najednou se odněkud přichomejtl Kakashi překvapivě bez knížky a Tsunade asi stejně na mol jako Kiba.
"Ještě, že si nic z dneška nebude pamatovat." Přisedl si blíž ke Kiře Naruto a přejel pohledem Kibu a jeho ruku kolem ramen zelenooké dívky. Ta jenom mávla rukou. Dneska je dovoleno skoro všechno. Je to přeci poslední večer, který může strávit se svými přáteli. Zítra touhle dobou už bude na cestě za splněním svého snu. Své pomsty. Ale to nikdo z přítomných nevěděl.

Z repráků pustil DJ novou písničku a Tsunade zařvala něco, čemu nikdo nerozuměl, a vyskočila na barový pult. Začala se kroutit a svíjet do rytmu rychlé písničky. Okamžitě si tím přivodila pozornost celého baru, který jí nadšeně tleskal a vykřikoval jméno své páté Hokage. Najednou všechna světla zhasla a jen dva reflektory osvětlovaly barový pult, kde tančila Tsunade.
Kira měla v sobě už pět skleniček sake a nepřemýšlela nad tím, co dělá.
"Kibo?" Zeptala se opileckým tónem. Jmenovaný k ní otočil svou hlavu a zadíval se jí do očí. Představitelka slavného klanu nepřemýšlela a přitiskla své rty k jeho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate S. Wong Kate S. Wong | 13. října 2011 v 15:47 | Reagovat

ach má závislost a já se do toho nemůžu pustit jak moc mě to štve...Asi někoho brzy vážně praštím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama