Passion of Darkness - 11. kapitola

16. října 2011 v 9:34 | Kurushimi |  Passion of Darkness

11. kapitola


"Osud je daný, je to něco, co nemůžeme úplně změnit.
Co se stalo, stalo se, bylo to psáno osudem."


Ve "společenské" místnosti po představení zavládla pohodově kamenná nálada. To se taky dalo čekat od největších vrahů na světě. Endaria se hned ujala nově příchozích a ty jen poslouchaly, jak to v organizaci chodí.
Slunce zapadalo za obzor, když pohodu v místnosti opět narušila neznámá dívka. Měla také černé vlasy a ve tváři děsivě kamenný výraz, který v organizaci byl k vidění jen málokdy. Její černé oči postrádající bělmo si prohlížely všechny přítomné. Seděla na parapetu otevřeného okna.
"Začínaj se tu množit ženské." Ušklíbnul se Hidan a hned schytal pětinásobný vražedný pohled. Kdyby pohledy zabíjely, určitě by ležel na zemi a ani jeho nesmrtelnost by mu nepomohla.
"Co chceš?" Snažil se být zdvořilý Pein.


"Přidat se k vám." Sykla dívka. Konan přeběhl mráz po zádech a její pohled se z nenávistného změnil na bojácný.
"Aha, a kdo jsi." Pokračoval zrzek ve svém pečlivě připraveném výslechu.
"Emi Kurokawa." Prohlásila a celou místností se prohnal ledový vítr. Dívka znovu přejela svýma očima, které budily hrůzu už samy o sobě, celou místnost. Zasekla se na pár vteřin na mužíkovi s oranžovou maskou přes obličej. Vyměnila si pohled s dvojčaty sedící vedle Endarii.

Kate běžela lesem. Už byla na cestě další den. Za čtyři dny bude u Akatsuki. Ale nemá kam spěchat. Opět se ztratila ve svých myšlenkách. To se jí vymstilo. Jen tak tak stačila uhnout letícímu kunaii. Kdyby zareagovala o sekundu později, nejspíš by teď ležela v kaluži své vlastní krve.
"Sakra." Usykla si pro sebe a blesku rychle vytáhla katanu, kterou zdědila po matce. Její oči se ve stejné chvíli rozzářily rudou barvou. Seskočila z větve na zem a ještě v letu odrazila další dva kunaie.
"Ukaž se!" Sykla nenávistně. Chtěla vědět s kým má tu čest. U protějšího stromu se z ničeho nic objevila postava. Kate odhadla, že patří ženě. Přes obličej měla ANBU masku, avšak nepocházela z listové nýbrž z mračné. Postava nic neříkala.
"Tvé jméno?" Zavrčela Kate. Neskutečně jí vytáčel už jen pohled na osobu naproti ní. Ani nevěděla proč, jen že je doopravdy hodně naštvaná. Její démon už se také hlásil o slovo.
"Ren Ryo." Sykla dívka stejným tónem. Kate odolala chuti si odplivnout. Ta holka se jí hnusila už od pohledu. Už se chtěla Kate představit.
"A ty Jsi Kate Seyora Wong. Slyšela jsem už o tobě." Prohlásila chytře Ren. Kate jí místo odpovědi hodila do tváře dva kunaie. Dívka s fialovými vlasy se jim v pohodě vyhnula a vrátila je i s úroky. V závěsu za kunaii hodila Ren na Kate jehly. Byly její specialitou a díky nim byla obávaná. Kate odrazila všechny zbraně jednou rukou a konečně se mohla podívat na velikost protivníkovy chakry. Zatím neukázala žádné jutsu, takže si své další triumfy nechá na později. Její nepřítelkyně byla hodně silná.

Shinju procházela temnými chodbami a v myšlenkách se jí zjevoval Kenshin. Její nevlastní bráška. Myslela si, že když bude nějakou dobu u Orochimara a na vlastní oči uvidí, k čemu se to její bratr přidal, že její láska k bratrovi poleví. Ale nestalo se tomu tak. Milovala ho pořád stejně, možná i víc.
"Jsi věrný služebník, a proto ti můžu věřit. Potřebuji dostat někoho k Akatsuki a ty jsi ideální." Zaslechla slizký hlas svého pána v jedné místnosti, okolo které právě procházela. Zaposlouchala se do hlasů pozorněji a popošla ke dveřím, odkud zvuk vycházel.
"Ano pane. Na mě se spolehněte. Zjistím, co potřebujete." Souhlasně přikývl druhý hlas. Ten by Shijnu by ten hlas poznala všude na světě. Patřil milence a lásce Kenshina. Kvůli ní odešli z klanu a zradili.
"Spoléhám na tebe." Slizký hlas se zdál být ještě tišší než předtím. Orochimaru se zřejmě opět dostal na pokraj sil. Nejspíš už brzo vymění své tělo za nové a vhodnější.
"Splním vaše očekávání." Souhlasila Karin. Dál Shinju neslyšela nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama