Passion of Darkness - 12. kapitola

16. října 2011 v 9:35 | Kurushimi |  Passion of Darkness

12.Kapitola


"Osud se nesmiluje, osud se nespakuje, osud činů nelituje, osud provokuje."V malé hospůdce i přes pozdní noční hodinu zábava neochabovala. Tsunade tančila na barovém pultu už na třetí písničku. K ní na poslední písničku přiskočila Ino Yamanaka. Hokage okamžitě zpozorovala Ino a teď společně tančily na rytmickou píseň. Ještě, že byla hluboká noc, jinak by barman musel jejich tanec zakázat.


Hnědovláska s tajemnýma očima, ale měla na práci něco jiného. Nalitá Hokage a ještě opilejší Ino jí byly v této chvíli totálně volné. Stále líbala Kibu, který jí polibky ochotně oplácel. Kira, aniž by přestala s polibky, vylezla Kibovi na klín. Sedla si na hnědovlasého kluka obkročmo a její polibky nabraly na intenzitě. V baru byla tma, takže nikdo neviděl jejich počínání. Kibovy ruce bloudily po Kiřiných zádech a té to bylo náramně příjemné. Zapletla své ruce do Kibových vlasů. V té chvíli v té chvíli zajely Kibovy ruce pod její tričko.
"Přestaň. Víš, kolik je to lidí?" Odtáhla se Kira.
"Hodně?" Hádal Kiba a nejspíš mu nedocházel význam slov. Po několikavteřinovém pozorování Kiřina nechápavého pohledu mu to konečně došlo.
"Pojď, půjdeme."

Kate byla zuřivostí celá bez sebe. Ta holka jí, už jen svou přítomností naprosto vytáčela. Černovlasé dívce zuřivost nedopřávala se moc soustředit. Jediné co si v tuhle chvíli Kate přála, bylo zabít tu fialovlasou holku. Ren na tom nebyla o nich líp. Nejradši by Kate rozcupovala na malinké kousíčky. Odechla si a začala podrobně zkoumat každý pohyb svého nepřítele. Tak, jak to dělala vždycky. Z kapsičky vytáhla dva kunaie a hodila je přímo na Kate. Sledovala každý její nádech a vše dopodrobna analyzovala. Kate, ale nebyla pozadu. Její oči zářily rudou barvou a oba kunaie Ren vrátila i s velkými úroky.
Ren už měla dost informací. Rozeběhla se přímo na Kate a cestou vytáhla z pouzder dvě dýky. Černovláska stála na místě a očekávala, až Ren přiběhne. Vytáhla si katanu ve chvíli, kdy byla Ren sekundu od dní. Ještě jeden krok a jejich zbraně se střetly. Odlétlo pár jisker. Začala přetahovaná. Jejich ruce se třásly od tlaku, který byl vyvíjen na zbraň, a přitom chtěly přidat více síly, aby přetlačily nepřítele. Jenomže Ren měla ještě jednu ruku volnou. Ta teď vystřelila s druhou dýkou. Kate měla obrovské štěstí. Kdyby uhnula hlavou jen o milisekundu později, její krev by už potřísnila zem na mýtině. Černovláska odskočila od místa střetu a utřela si pramínek krve, který jí stékal po tváři. Bylo to o fous, ale něco takového jí nerozhodí, spíše ještě víc naštve. Kolem jejího těla začala plápolat modrá chakra. Ren pod maskou vyvalila oči. Chakra jejího nepřítele se zvětšila několikanásobně.
"Co jsi zač?" Zeptala se Ren. Nechápala to. Možná je to součástí nějakého jutsu. Nemohla pochopit právě nastalý sled událostí.
"Znáš mě ne?" Ušklíbla se Kate. Ren nic neříkala a pod masku Kate neviděla.
"Jmenuji se Kate Seyora Wong a jsem Jinchuuriki Gobi no Houkoua." Pronesla Kate vážně a modrá chakra okolo ní se zvětšila. Teď už to nebyla jen modrá chakra, Ren zahlédla občas nějaký pramínek černé chakry. Temné chakry. Ustoupila o jeden krok dozadu.

"V tomto případě utvoříte nový tým. Emi Kurokawa, Kurushimi Sato a Tora Sato. Nemůžu vám věřit, proto máte zítra misi. Endario, ukaž jim, jejich pokoje." Zabrblal Pein a zmizel ve dveřích.
"Ukážu vám ty pokoje." Řekla Endaria a zvedla se z pohodlného křesla - Sasoriho o kterého byla opřená. Všechny tři dívky jí beze slova následovaly.
Endaria jim ukázala pokoje a zmizela kdesi v útrobách sídla.
"Jsme tam, kde jsme chtěly být. Ani to nebylo příliš těžké. Bravo dámy." Tora se posadila na postel v jednom z pokojí. Všechny zůstaly v jednom pokoji. Přeci jen je hluboká noc a jim se nechce spát.
"Teď jen zjistit to, pro co jsme přišly." Přikývlo její dvojče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama