Passion of Darkness - 13. kapitola

18. října 2011 v 9:36 | Kurushimi |  Passion of Darkness

13. kapitola


"Cesta za svým snem je krutá."


Mladá kunoichi s zelenýma očima běžela lesem. Právě svítalo, ale duše hnědovlásky byla temná. Nejspíš si to neodpustí, ale tohle musela udělat. Zastavila se a opřela o strom. Sesunula se na zem. Měla dost velké výčitky na to, aby to zaměstnalo její mysl, namísto toho, aby se soustředila na svůj útěk. Jak se jen včera mohla tak opít? Opila se a nevěděla, co dělá.


Byl to pro ni šok, když se ráno probudila v posteli a zezadu jí hřálo mužské tělo. Málem vykřikla, když zjistila, kdo jí objímá. Pomalu a co nejtišeji vstala. Venku byla ještě tma. Strašně jí bolela hlava. Musela se doopravdy hrozně opít. Když se plížila z místnosti obalená přikrývkou, přelétla pohledem ještě jednou osobu, se kterou strávila noc. Vůbec nevěděla, jestli k něčemu vážnějšími došlo. Byla naprosto zmatená, ale jedno si pamatovala. Právě dnes se vydává na svou pouť za splněním snu. Za zabitím Madary.
"Holubičko." Zašeptal Kiba ze spánku a zavrtěl se. Kira se zarazila a oči jí zvlhly. Vždycky brala Kibu jako kamaráda a hračku, kterou může provokovat a škádlit. Byl to kamarád, který jí vždycky podržel a přestože s ním nikdy nic nechtěla mít, on při ní byl, i když jí jasné dával najevo, že jí nebere už jen jako kamarádku. Bylo jí hrozně, když už oblečená vyběhla z domu v centru Konohy. Snad se sem ještě někdy vrátí a bude všem moct vysvětlit, co se stalo. Kira si položila hlavu do dlaní a přála si, aby se jednou do Konohy vrátila živá a nezbyl po ní jen lísteček s pár slovy, který si Kiba nejspíš ještě dnes přečte.
Utřela si jedinou slzu, která jí stékala po tváři a postavila se. Teď už s jiným výrazem ve tváři. Musí jít dál a neohlížet, jinak ničeho z toho, po čem touží, nikdy nedosáhne. Bude muset být krutá a zákeřná, aby se dostala do nitra zabijácké organizace Akatsuki. Ale Kira to zvládne. Ostatně je přece Uchiha.

Ren zaváhala a ustoupila ještě o jeden krok. Bylo to až neuvěřitelné, že se chakra Kate zvětšila až několikrát. Ale Ren slyšela o jinchuuriky už mnohokrát. Věděla, že tohle dokážou. Dodala si odvahu a znovu zaujala útočný postoj. Bude to těžší, než myslela, ale Ren Ryo nikdy neprohrává.
Kate už nechtěla ztrácet čas. Rozeběhla se obloukem k Ren. Cestou po ní házela nejrůznější zbraně. Ren se všem zbraním vyhnula. Kate už mezitím přiskočila k ní a sekla po Ren katanou. Zasáhla jí do ramene. Ren to, ale nevytočilo. Zaútočila na Kate svojí dýkou, ale černovláska se jí vyhnula. S tím Ren počítala. Druhou dýkou sekla do místa, kde předpokládala, že Kate uhne. Její analýza byla správná. Zranila Kate do nohy.
Odskočili od sebe. Obě byly mistryněmi zbraní, takže jutsu od nich nebylo příliš očekáváno. Ren neútočila, její strategie byla jiná. Potřebovala čas na přípravu svého kekkei genkai . Kate vydýchávala a ve svém nitru promlouvala s Gobim. Její chakra se ještě zvětšila. Brzo se přemění, jestli nepřestane. Ale to jí bylo fuk. Chce jen zabít tu holku. Rozeběhly se na sebe. Ren se vyhnula dalšímu útoku katanou a Kate oběma dýkám. Mezitím si připravila kunai do druhé ruky. Ve chvíli, kdy se Ren soustředila jen na její katanu, vystřelila svou chráněnou ruku a zapíchla kunai do nohy Ren.
Nejspíše zasáhla neplánovaně tepnu. Rychle odskočila. Viděla, jak Ren z nohy stříká červená krev. Nebylo pochyb o tom, že tepnu skutečně zasáhla. Kate už chtěla s fialovovlasou holkou skoncovat, ale jakmile udělala první krok zpět k Ren, podlomila se jí kolena. Spadla na zem. Najednou byla všechna její chakra pryč. Jak to? Vždyť měla chakru skoro celou. Pohled jí sklouznul na její pravou ruku. V duchu zaklela. Na zápěstí se jí tvořilo malinkaté krvavé místečko. Byl to jenom škrábanec, ale i to stačilo, aby Kate ztratila chakru.
"Jak ponižující." Sykla tiše a zkoušela vstát.
Ani Ren na tom nebyla o moc líp. Než aby sledovala, co je s její soupeřkou věnovala se krvácející ráně. Okamžitě se jí snažila zastavit. Ztrácela strašně rychle mnoho krve. Obvázala si nohu a rukou tlačila na ránu. Snad se jí krvácení podaří zastavit nebo zemře.
"Příště tě zabiju Ryo." Sykla Kate, když se jí podařilo vstát. Váhavým krokem zamířila pryč z mýtiny. Nohy se jí podlamovaly, o katanu se kterou by měla správně bojovat, se teď opírala. A vše kvůli malému škrábanci.
Ren se dívala za Kate, která se sotva vlekla. Vůbec nevěděla, proč je její soupeřka tak zřízená. Vždyť ta rána na levé noze nic není. Tak jak to, že je bez chakry? Neměla čas si to vysvětlit. Krev začala znovu prosakovat skrz obvaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama