Passion of Darkness - 16. kapitola

25. října 2011 v 9:40 | Kurushimi |  Passion of Darkness


16. kapitola


"Láska bývá hluboká, ale sexu stačí jen pár centimetrů!"


"Můžeš jít dál. Orochimaru-sama tě čeká." Vrátila se po pár minutách k Endarie Shinju. Pokynula jí rukou a Endaria vstoupila. Za dveřmi se nacházela velmi rozlehlá místnost osvětlena jen několika loučemi. Endaria viděla jen pár nejasných obrysů obrovských sloupů. Opravdu to musela být velká místnost.
"Jak se jmenuješ?" ozval se slizký hlas před ní. Červenovlasá dívka se rozešla k místu, odkud se hlas ozýval. Po sto metrech došla k vyvýšenému místu osvětlené loučemi. Na vyvýšeném místě stála židle, na které seděl slizký muž. Měl bílou pokožku a oči hada. Endaria se zatřásla, nebylo pochyb o tom, že je to Orochimaru.
"Endaria Temako-Tyijari." Odpověděla kamenně. Věděla, že Orochimaru využije každé slabosti. To jí říkal Sasori. Ach, ano. Co asi teď dělá? Honily se jí hlavou obrázky Sasoriho.


"Takže Endaria. Z Akatsuki." Mezitím co Endaria nevnímala svět okolo, si Orochimaru pro sebe mumlal. Potom se ušklíbl a mávl rukou. Ze stínů se vynořily dvě postavy. Endaria se až teď probrala. Podívala se na Orochimarův vítězný úšklebek a vše jí došlo. Chytla se do pasti. Věděli o ní.
"Co?" Stačila se ještě zeptat, než k ní přiskočila Shinju s Kenshinem a ten jí praštil do zátylku. Endaria se propadla do bezvědomí černé tmy.

"Děvče, co jsi prováděla?" Zhrozila se stará paní, když jí Ren odkryla hnisající ránu. Přes den, kdy Ren hledala po lese pomoc, se jí do velké rány na stehně dostala infekce. Kdyby rychle někoho nenašla, nejspíš by o nohu přišla. "Spadla jsem v lese." Zasýpala. Své oblečení a masku ANBU jednotky nechala zakopané pod velkým stromem nedaleko téhle malé chaloupky. Měla štěstí, že na ně narazila, ještě chvíli a omdlela by vyčerpáním. Teď vypadala jako obyčejná holka bez schopností.
"Ještě, že jsi nás našla. Donesu si věci a musíme dostat pryč ten hnis. Bude to bolet." Spěchala stařenka opírající se o hůl. Ren se usmála. Děkovala, že objevila tuhle chaloupku. Děkovala bohu, že jí ta stařenka pomůže.
"Už jsem tady." Hlásila stařenka s úsměvem. V ruce nesla velký lavor s vodou a přes rameno měla několik ručníků.
"Teď to bude bolet." Prohlásila stařenka a sundala poslední obvazy. Rána byla opravdu ošklivá. Vzala do ruky skalpel a do druhé ručník.

Všichni Akatsuki seděli ve společenské místnosti. Každý se věnoval své zábavě. Kakuzu počítal peníze, Hidan mluvil se svou kosou, Zetsu sám se sebou a ostatní vedli velmi zajímavé rozhovory. Kurushimi vzpomínala na dnešní ráno po noci, kterou strávila ve společnosti Sasoriho.
"Byl to úlet." Prohlásil Sasori a oblékal se.
"Jak jinak." Ušklíbla se a už oblečená zmizela v oblaku kouře. Nikdy nevěřila, že by jí opustil. Ale teď už jednou vyhrála. Vyhraje i po druhé. Láska nezvítězí nad touhou, to moc dobře tahle prokletá věděla. Ušklíbla se. Ještě, že mají se sestrou pravidlo "nečti mi myšlenky." Kdyby tyhle myšlenky Tora viděla, chytl by jí amok.
"Odcházím." Ozval se červenovlasý ninja a zvedl se z gauče. Doteď vedl rozhovor na téma umění s Deidarou, ale ten musel na misi. Sasori se proto rozhodl, že bude lepší jít relaxovat do svého pokoje.
Postupně se začali sbírat všichni. Vždyť bylo odpoledne a to je čas trávený u Akatsuki spánkem. Dnešní noc bude dlouhá. Přeci jen Hidan byl na nákupu zásob.
Kurushimi se zvedla mezi posledními. Namířila si to rovnou do svého pokoje. Šla nejkratší cestou, přesto jí trasa musela trvat nejméně pět minut. Její pokoj se nacházel ve vzdáleném křídle sídla. Ušklíbla se. O sekundu později jí někdo strhl a zezadu objal. Políbil jí na krk a postupoval stále výš.
"A tohle je co? Druhý úlet?" Zašeptala, když zaklonila hlavu. Sasori jí políbil na ušní lalůček.
"Nevydržím bez tebe." Zašeptal a jako včera i dnes zmizely v oblaku dýmu s ještě větším chtíčem. Mohou jen doufat, že další hodinu nebude nikdo procházet kolem Sasoriho pokoje a jejich výkřiky slasti nikdo neuslyší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama