Passion of Darkness - 18. kapitola

30. října 2011 v 9:42 | Kurushimi |  Passion of Darkness

18.kapitola


"Člověk dokáže před světem ukrýt všechno až na dvě věci: že je opilý a že je zamilovaný."


Pozvolna se začalo stmívat. Bylo kolem deváté hodiny večer. Ren Ryo se ukládala po úmorných hodinách plných bolesti ke spánku. V malé chatičce sfoukla unavená stařenka svíčku a taky se odebrala ke spánku.
V hlubokém lese seděla u ohníčku představitelka slavného jména Uchiha. Seděla schoulená a nohy si tiskla k tělu. Přemýšlela a zážitky se jí honily hlavou. Vzpomínala na chvíle v Konoze, na ty šťastné okamžiky a trhlé zážitky. Ale ona se rozhodla jít jinou cestou. Lehla si a unaveně zavřela oči.


V podzemní skrýši Orochimara se Shinju ještě nechystala spát. Orochimaru se rozhodl, že dneska svůj pokus dodělá. Proto musela být černovláska vzhůru. Potřeboval její krev, navíc musela asistovat svému pánu. Aspoň mohla přemýšlet.
Kate ležela v jednom z volných pokojů v Akatsuki sídle. Byla stále v bezvědomí. Musí se jí obnovit systém a načerpat nová chakra než se bude moct probudit. Aspoň bude moct být pár hodin v nerušeném a slastném bezvědomí.
Endariu přenesli do jedné z mnoha kobek. Bez oken, bez jediného zdroje světla byla kobka temná a strašidelná. Endaria to nevnímala. Stále spala nerušeným spánkem v prázdnotě bezvědomí.

Naproti tomu u Akatsuki se právě začínalo žít. Hidan přepočítal všechny bedny s flaškami sake a spokojeně pokyvoval hlavou. Takových akcí zažil už dost, ale ta dnešní bude stát za to. Dál se jeho myšlenky upíraly pouze k tomu, aby vysvětlil šéfovi organizace, proč je tentokrát o pět beden sake více a proč tak mrhá s penězi, když mají přesně vypočítané, kolik musí koupit beden, aby byly všichni totálně na mol. Hidan Peinovi vysvětlil, že přibrali tři nové členky a tak se to musí oslavit. Pein jen pokýval hlavou a přemýšlel, proč vždycky říká, že vede bandu idiotů.
Všichni se sešli ve společenské místnosti. Otevřeli se první flašky sake. Jako správní znalci je do sebe hodily na ex a druhá runda už byla uvolněnější. Bavilo se o všem možném a i těm nejtišším rozvázal alkohol jazyk. Hidan byl už na mol, protože pokračoval v tempu pití "ostatní jednu, já dvě až tři."
Když byly ostatní už docela opilý a vše se bralo optimisticky, objevila se ve společenské místnosti rozcuchaná Kurushimi. Hned za ní přišel Sasori. Teď už byli všichni.
"Jéé… Hele! Kampak jste se schovaly?" Prohlásil na mol Pein. Nebylo moct poznat, jestli mluví ke dvěma příchozím, nebo k nově objevené bedně s láhvemi sake.
"A teď flaškáá!" Zakřičel Hidan. Vstal a pozvedl svou čtvrtou flašku. Bylo už dost pozdě, kolem jedné v noci a to už je všechno dovolené.
"Joo!" Zařvali všichni a pozvedli láhve. Hidan se po svém excelentním nápadu nějak neudržel na nohou a spadl. Obecenstvo se smálo a tleskalo. Nakonec se přeci jen usadili do kroužku a jako pubertální děcka čekaly, až Hidan roztočí právě dopitou flašku sake…
Několik úkolů bylo peprných. Kromě jiného striptýz do spodního prádla Konan a Itachiho erotický tanec společně s jeho společnicí na honosné snídani, tedy s Torou. Tentokrát byl úkol určen, francouzák s Hidanem. Itachi zatočil flaškou a ta určila velmi veselou Emi.
"Tak pojď!" Vypískla dětským hláskem a přesunula se doprostřed kruhu. Opilý Hidan se neostýchal, přitiskl k sobě Emi, zaklonil jí a přitiskl hladově své rty na její. Jejich obecenstvo je hlasitě povzbuzovalo. Bylo jasné, že to je dnešní poslední úkol. Některé, dosti nečekané páry následovaly jejich příkladu. Konan ve spodním prádle se už dávno plazila po Peinovi. Itachi s Torou se chichotali a nakonec jejich rty se také spojili. Ninjové měli i přes velké množství alkoholu v krvi dost rozumu na to, aby se přesunuli do svých pokojů, alespoň ti, kdo měly v plánu něco vážnějšího.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama