Passion of Darkness - 19. kapitola

1. listopadu 2011 v 9:43 | Kurushimi |  Passion of Darkness

19.kapitola
"Čím výš se budeš vznášet v oblacích, tím víc se zraníš, až spadneš zpět na zem."


"Kde to jsem?" Zašeptala červenovláska, když zamžourala do tmy. Neviděla nic a stále byla trochu omámená. Vzepřela se do sedu, musela se stále podpírat rukama, jinak by její slabé tělo svoji váhu neuneslo. Neměla pojem o čase. Jak dlouho tu leží? Nevěděla ani kde leží natož jak dlouho. Rozhlédla se kolem sebe. Nic, všude jen tma. Endaria se nadechla. Musí zůstat klidná. Zašmátrala jednou rukou po zemi. Ležela na slámě a pod ní byl kámen. Stěna za ní, o kterou byla opřená byla také kamenná. Možná bude v nějaké kobce, kamenné kobce, možná bude ještě u Orochimara. Endaria se snažila vzpomenout. Stála a dívala se na Orochimara a najednou tma. Určitě je ještě u Orochimara. Jenže to znamená, že byla odhalena. Její mise je neúspěšná.


Dívka se zoufale rozhlédla po tmě. Nevěděla kde to je a v jak velké je kobce. Jsou tu nějaké dveře? Endaria se schoulila ještě víc ke zdi a přitáhla si kolena co nejvíc k tělu. Byla jí zima. Byla zesláblá a měla hlad. Všechna její charka byla zablokovaná a necítila v sobě ani svého démona. Na rukou jí každou minutou těžkly okovy a stále víc se jí chtělo spát. Endaria se přesto usmála. Právě putovala svými vzpomínkami. Copak asi můj milovaný dělá? Jak se má? Myslí na mě?

Kira se prodírala houštím. Zvolila si těžší cestu, aby jí nebylo možné stopovat. Posledním krokem vystoupila z houští v lese na mýtinku. Ozářily jí sluneční paprsky a na chvíli ji oslepily. Zamžourala do nečekaného světla. Její uši zbystřily a ona se okamžitě sehnula. Jen taktak, aby se vyhnula letícímu kunaii. Usekl jí jenom koneček vlasů.
"Tsss… Za tohle zaplatí." Sykla si pro sebe a vytáhla z pouzdra katanu. Do druhé ruky si vzala kunai a pozpátku šla směrem k lesu. Zmizela mezi stromy. Oběhla polovinu mýtiny, teď stála útočníkovi za zády. Prohlédla si ho. Stál na konci mýtiny, blízko lesa. Nejspíš přišel na mýtinu o minutu později než ona. Anebo na ní čekal. Hnědovláska si odfrkla. Postava se ani nepohnula. Její nepřítel, muž, měl uhlově černé vlasy a v ruce držel katanu. Kolem pasu měl obmotaný provaz. Neviděla mu do obličeje. Zbraně zastrčila zpět do pouzder.
"Technika mega velkého firewallu" Kira vyťukala pečetě. Ten chlap na ní hodil kunai a to se nepromíjí. Nadechla se a s výdechem jí z úst vyšlehly plameny. Utvořily obrovskou kouli, která mířila přímo na nepřítele. Ten se otočil a v poslední chvíli uskočil. Koule nezasáhla cíl. Kira se ušklíbla a opět zmizela za kmeny stromů. V očích se jí mezitím objevil sharingan. Zkontrolovala protivníkovu chakru. Její kolena se málem podlomila. Tohle není Madara, ani Itachi. Chakra v protivníkově těle byla jedině Uchihova. Uchihové mají jedinečnou chakru, která je snadno rozpoznatelná. Kira se na chvilku zamyslela. Pak to může být jedině… Zatnula pěst a vyšla z houští na druhé straně mýtiny, než stál její protivník.
"Sasuke Uchiha." Sykla a zastavila se asi pět metrů od lesa. Sasuke se na ní otočil a zašklebil se.
"Znáš mě. Jsi z listové. Kdo jsi?" Zeptal se pohrdavě. Neměl nejmenší tušení kdo je hnědovlasá dívka. Projel jí pohledem od hlavy až k patě. Vykulil oči, když se dostal k jejím očím. Zafoukal silný vítr a nahrnul jak Sasukemu, tak Kiře vlasy do očí.
"Kdo jsi, a jak to, že máš sharingan?" Vyprskl.
"Nemusím ti odpovídat." Ušklíbla se. Chladná, bez emocí. Ty se do souboje nesmí plést nebo prohraje.
"Ještě jednou jak se jmenuješ a jak si dovoluješ krást oči Uchihů!" Zavrčel na ni. Tím jí smrtelně urazil.
"Tak poslouchej, páprdo. Ty si na mě nepamatuješ? Jmenuju se Kira Uchiha!" Vyprskla na něj. Nejenže si jí nepamatoval, ale navíc jí nařkl z krádeže těch vzácných očí. Sasuke vykulil už podruhé oči.
"Mám ti uvěřit, že jsi Kira? Ta je mrtvá, stejně jako všichni ostatní." Odpověděl po chvíli. Kira si povzdechla. Odmítala se namáhat a hodila po něm kunai. Nehodlala mu odpustit vůbec nic, co si nadrobil. To si teď taky sní z rukou hnědovlásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama