Passion of Darkness - 20. kapitola

3. listopadu 2011 v 9:45 | Kurushimi |  Passion of Darkness

20.kapitola


"Je lepší se umilovat k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy."


Bylo pravé poledne a organizace Akatsuki byla sotva schopna vstávat. V určitých rozestupech se do kuchyně a hned po té do jídelny trousili všichni členové. Většinou se první sháněli po studené utěrce nebo rovnou po ledu, když ho ještě neměli přitisknutý na hlavě. Druhá žádaná věc byl hrnek kafe. Dneska ho pili všichni, bez rozdílu oblíbenosti tohoto hořkého nápoje. V jídelně byla už polovina velmi oslabené organizace, když do místnosti vstoupil snad jediný člověk bez kocoviny. Kate si prohlídla dostavené členy zřízené organizace a v duchu děkovala bezvědomí, že jí ušetřilo takové kocovině.


"Ohayo." Pozdravila všechny a sedla si na jednu z volných židlí.
"Tebe jsem tu ještě neviděla." Prohlásila Emi a vyměnila si ručník, který si ihned přitiskla zpět na hlavu.
"Jmenuju se Kate Seyora Wong a ty jsi?" odvětila Kate a černovláska pro ni byla stejnou záhadou jako ona pro ni.
"Emi Kurokawa" zašveholila černovláska a upila ze svého hrnku kávy.
"Usnesl jsem se, že dneska se všechny mise ruší. Nařizuji odpočinek." Vykřikl zničehonic Pein a jeho žaludek to asi nevydržel, protože se vzápětí vytratil s rukou na puse.
"Amatér." Prohlásil na adresu prchajícího Peina Hidan, který zrovna přišel. Byl na tom z celé organizace asi nejlíp, přestože toho vypil nejvíc. Ale trénink se projevuje všude i v pití.
"Ahoj." Nahnul se přes rameno Emi a než se stihla otočit, vytratil se do kuchyně pro hrnek kafe. Kate se na Emi podívala zkoumavým pohledem. Nejspíš to začalo včera při té "chlastačce" uvažovala. Myšlenky zahnala jinou myšlenkou, že jí stejně pustí k vodě, protože Hidan s jednou být neumí. Přesto jí vrtalo hlavou, proč jí řekl ráno ahoj. Hidan říká ahoj jedině večer.

"Ohayo." Ve dveřích se objevila Kurushimi. Na tváři měla lehký úsměv. Chybějící Tora by to komentovala slovy, že její dvojče náramně dobře spalo. Hned za ní se ve dveřích objevil Sasori a nakukoval jí přes rameno. Taky pozdravil a oba, stejně jako všichni, si šli pro kafe. Deidara, který se už pěknou chvíli neprojevoval, hned spustil.
"Myslím, že spolu něco mají." Prohlásil a v návalu novinek ho přestala nejspíš bolet hlava, protože odložil sáček s ledem.
"To je snad jasný ne." Ve dveřích z kuchyně se objevil Hidan.
"Pokud vím, tak Sasori už jednu holku má." Deidara se nenechal odbýt.
"Kdo je ta holka?" Vmísila se do hovoru Kate.
"Kurushimi Sato. Ještě je tu někde v sídle její dvojče Tora." Informoval jí Deidara. Kate jen pokývala hlavou. O těch třech už slyšela. Před rokem vypálily ty dvojčata jednu středně velkou vesnici. Z neznámého důvodu.

"Kate zdržíš se?" Optala se jí Konan, která doteď vařila všem kávu v kuchyni.
"Jenom chvíli." Odvětila jí Kate. Tím velká konverzace u Akatsuki skončila a každý se věnoval své kávě a své bolesti v hlavě. Kdyby dneska na organizaci zaútočili, zemřeli by snad všichni. V jídelně se v další půlhodině objevila i zbylá část organizace v čele s Torou, držíc se za ruku s Itachim. Bylo z toho velké pozdvižení a hned měl Kakuzu námět k uzavírání sázek. Jak dlouho jim vydrží tahle veřejná láska? Itachi své milenky vždycky tajil, ale s Torou se chlubí a to nenechalo Kakuza klidným. I Kate se na nové páry v Akatsuki dívala s nevěřícností. Kdysi se pokoušela něco si s Itachim začít, ale nepovedlo se jí to. A tahle ho dostala za nějaké dva dny. Černovláska upila ze svého hrnku a ponořila se do přemýšlení.

Každý už měl vypitou svou kávu a všechen led už roztál. Venku svítilo sluníčko.
"Ehm… Dobrý den." Pozdravila ženská osoba ve dveřích. Všichni členové organizace si prohlíželi nově příchozí. Byla mírně zadýchaná a na tváři měla pár škrábanců. Pein nebyl schopný slova, někdo dokázal projít jeho novým bezpečnostním systémem.
"Kdo jsi?" Dostal ze sebe.
"Karin a chtěla bych se k vám přidat." Žena si poupravila brýle s černými obroučkami.
"Proč bych tě měl vzít?" Odvětil kamenně Pein. Organizace se jako mávnutím kouzelného proutku opět proměnila na vraždící kamenné stroje. Kocovina a ranní výřečnost členů byla tatam.
"Řekněme, že mám nějaké informace o Orochimarovi." Žena si znovu posunula brýle.
"Dobře. Ale nemysli si, že je to tak snadné. Dneska dostaneš misi společně s Kate a Kurushimi." Přikývl Pein a pokynul jí ať jde za ním do kanceláře, kde si promluví o těch informacích.
"Neriskuje moc?" Strachovala se o svého přítele Konan.
"Ne. Měla by ho zabít. Vždyť se tu začínaj množit ženské." Povzdychl si Kakuzu a Zetsu současně. Modrovlasá žena si jen povzdechla. Mají pravdu, začínají se tu stahovat ženy, kterých se bojí celý svět. Kurushimi, Tora, Emi a Kate, která se stavuje jen málokdy. Teď tahle ta, i když není ani zdaleka tak silná. Co se to jen děje. Akatsuki přitahují monstra s tvářemi, díky kterým si obmotaly největší zabijáky organizace kolem prstu. Kdyby jen tušila, že ani jedna z nich tu není kvůli Akatsuki, ale toho co je schované několik metrů pod sídlem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama