Passion of Darkness - 21. kapitola

6. listopadu 2011 v 9:47 | Kurushimi |  Passion of Darkness
´

21.Kapitola"Nikdy si nenamlouvejte, že někoho dobře znáte, pokud jste se s ním nedělili o dědictví."


Sasuke vykryl kunai a propálil Kiru sharinganem. Vražedný pohled mu oplatila. Sasuke pořád nemohl uvěřit, že je to skutečně ona. Tolik let jí pokládal za mrtvou a ona tu teď před ním stojí. Až na ten vražedný pohled to bylo pro něj ideální setkání se starou dobrou kamarádkou. Ovšem na další myšlenky neměl Sasuke čas. Opět na něho mířila obrovská, ohnivá a žhavá koule. Udělal elegantní salto a uskočil o dobrých deset metrů.
"Tss." Usykla na druhém konci mýtiny Kira. Byla dost vytočená a nemínila si přiznat, že jí nejvíc vytočilo, že jí Uchiha nepoznal. Štvalo ji, že si na ni ani nepamatuje. Vyťukala další pečetě. Vyhledala Sasukeho oči a zhluboka se do nich zadívala. Do tváře se jí dral úšklebek. Chytil se. Černovlasý ninja se ztratil v jejích očích a stihl pouze zaregistrovat úšklebek na rtech jeho protivnice. Uzavřela ho v genjutsu.


Zůstal klidný, i když kolem něho svět nabral černobílé odstíny. Rudé nebe se jakoby točilo a černé mraky se pohybovaly nepřiměřenou rychlostí. Sasuke se rozhlížel kolem. Z ničeho se za ním objevila Kira. V ruce měla katanu a na tvář bez výrazu, bez sebemenšího citu. Sasuke mrkl a už byl přichycen ke kříži.
"Pche, nic lepšího neumíš? Tohle v enjutsu používá Kakashi a můj bratr." Odfrkl a pohradvě si přeměřil Kiru. Ta na jeho urážky nereagovala. Přistoupila k němu a bodla ho do břicha. Sasuke zkřivil tvář bolestí.
"Pche, vážně jsi tak …" Nestačil doříct, protože katana uvnitř jeho těla se začala měnit. V další sekundě z Kiřiny katany vystřelilo přes miliardu malých jehliček. Sasuke zakřičel bolestí a radši než na shazování jeho protivníka se soustředil na zrušení genjutsu. Ještě párkrát mu Kira zapíchla katanu do těla a systematicky ničila každou buňku v jeho těle, než se mu podařilo genjutsu zrušit. Prostředí se opět změnilo. Všechno kolí a krajina začala opět dostávat původní barvy. Z nebe zmizela krvavá rudá a černé mraky zbělely.
Oba těžce oddychovali. Kira zklidnila svůj dech, polkla a napřímila se. Sasuke si utřel pramínek krve, který mu ztékal z úst. Nevěděl proč krvácí. Mezitím už byla Kira zase v pořádku. Okamžitě si z taštičky vytáhla několik kunaiů a shurikenů do jedné ruky. Do té druhé si vzala svitek. Nenechala Sasukeho ani vydechnout. Začala po něm vrhat shurikeny a kunaie. Mezitím druhou rukou zmotala svitek aa tím přivolávala další zbraně. Sasuke částečně zbraně vykrýval svou katanou a nebo se jim jednoduše vyhnul. Pro něho, vlastníka sharinganu, to bylo hračka. Kira začinala zuřit. Vždycky se snadno rozčílila. Mělo by použít to své jutsu? Nebo neměla? Rozhodla se, že ne. Je to moc riskantní.

Stále vrhala na Sasukeho zbraně. Ten zavřel oči, aby ho nic nerozptylovalo. Což se mu stalo osudným. Kira hodila extrémě hodně zbraní najednou, aby zaměstnala jeho pozornost. Rychle vyťukala pečetě a poslala za zbraněmi obrovskou žhnoucí kouli. Sasuke se všem zbraní vyhnul. Zpoza víček ho najednou udivilo plno světla. Otevřel oči a hleděl opět na žhavou ohnivou kouli. Vzepjal se a snažil se uskočit dozadu, jenže žhavá koule ho doháněla. Ještě jedno salto dozadu a koule se rozplynula pár desítek centimetrů do něj.
"Bouře ohnivých šípů" Zařvala Kira a z oblohy se odněkud vzaly sloupky ohně. Začali se vrhat střemhlav na zem a další a další vrhala Kira přímo na Sasukeho. Ten se stěží vyhýbal. Zároveň sbíral do pravé ruky chakru na své jutsu, chidori. Šípy stále vyhledávali Sasukeho jako svůj cíl. Polovila louky už byla v plamenech. Kira ale juksu nepřestávala udržovat. Sasuke se vyhýbal šípům a snažil se jim utéct. Kira si ale nevšimla, že se čím dál víc přibližuje k ní samotné. Sasuke už byl od Kiry jen několik metrů. Rychle vystřelil vpřed a zároveň s ním vyšlehly blesky z jeho pravé ruky. Kira zpozorovala jeho techniku. Zrušila svojí a snažila se uhnout. Odskočila dozadu, ale bylo jí jasné že je pozdě. Chidori jí jistě zasáhne. Proto ještě ve vzduchu vyťukala několik pečetí.
"Technika vodního biče." Zašeptala a proud vody z podzemí šlehl po Sasukem a to už jí zasáhlo chidori.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama