Passion of Darkness - 23. kapitola

10. listopadu 2011 v 9:50 | Kurushimi |  Passion of Darkness

23. kapitola"Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí."


Emi procházela podzemními chodbami sídla a hledala nějaké tajné dveře. Nikdo v Akatsuki, komu nahlédla do mysli, o nich neví a Madarovi ani Peinovi se do mysli nemohla nějakým zázrakem dostat. Proto pátrala už několik dní na vlastní pěst. Hledala nějaké tajné dveře, poklop, bránu, cokoliv co by se dalo otevřít a za čím by se mohla skrývat tajná místnost. Hledala tu prokletou místnost s pečetí a několika zakázanými knihami a svitky, která by měla být údajně pod sídlem Akatsuki. Byla si jistá, že není jediná, kdo tu místnost hledá. Potřebovala zjistit co je to vlastně zač. Potřebovala informace. V tom jí myslí proplul obrázek Kakuza.

Tomu se do mysli, ještě nedívala. Půjde ho najít, možná bude mít štěstí. Rozešla se směrem záměrně pryč od rohu, za kterým už chvíli postával mužíček s oranžovou maskou. Už několik dní jí pozoroval, nejenže jí nemohl dostat z hlavy, ale také ho vytáčela svou tajemností. Nevěděl a nemohl přijít na to, co tím procházením chodeb sídla sleduje. Bylo by možné, aby hledala onu místnost? Bylo by možné, aby věděla o svém poslání?

Karin s tajnou misí od Orochimara procházela také sídlem. Měla namířeno do severní části, protože byla rozhodnutá, tu informaci získat a to co nejrychleji. U Orochimara měla všechno, co chtěla a to jak jí v jenom kuse obletoval Kenshin jí začínalo chybět. Zamyslela se. I když tady by to taky nemuselo být špatné. Napadl jí nový nápad jak informace získat a přidala do kroku, až za ní její černé vlasy poletovaly.

Hidan hladce oholen dobře naladěn s plným žaludkem a malým opravdu malým množství alkoholu v krvi si kráčel ke své ložnici. Měl v plánu strávit zbytek dne relaxováním a lenošením ve svém pokoji. Popohnán představou pohodlné postele zrychlil krok a spěšně otevřel dveře do svého pokoje, ve kterých zůstal překvapeně stát. Dnes asi relaxovat nebude. Na jeho posteli ležela ta nová ženská, co přišla před několika dny. Hidan si matně vybavoval, že se jmenovala Karin. Měla na sobě černé prádlo, které stěží zahalovalo i to nejdůležitější. Spousta krajek, podvazky, Hidanovi se točil svět. Zavřel za sebou dveře, a když mu prstem ukázala, že má jít za ní, nenechal se dlouho pobízet. Ani nepomyslel na Emi, se kterou spal prakticky denně. Ale neměl si co vyčítat, jejich vztah byl čistě o tom jednom a téhle příležitosti se musí Hidan chopit. Veškeré úvahy v jeho hlavě byly přerušeny prvním hladovým polibkem, kdy už Hidanovi neposedné ruky zbavovali Karin toho malého krajkového kusu látky.

Ren seskočila z korun stromů zpátky na zem. Stála před honosnou branou Konohy. Hlavou se jí honily myšlenky na tuhle vesnici, a co o ní slyšela. Přehrávala si informace o několika podstatných lidech, kteří by mohli ohrozit její misi. Znovu si procházela dialogy, a jaká bude vlastně její identita. Misi, stejně jako vždy, měla skvěle a do nejmenšího detailu promyšlenou. Nedělá chyby a žádnou neudělá ani teď. Sundala si oblečení ANBU a čelenku z Mračné. V novém oblečení a bez čelenky se zhluboka nadechla a vydala se k bráně.
"Hej! Co tu chceš a kdo vlastně jsi?" Zavolal na ní z budky muž. Otočila se a upřela na něj tázavý pohled.
"Já jsem Koketsu a tohle je Izumo. A teď ty." Pokynul jí Koketsu.
"Jmenuju se Akeno." Tohle jméno se jí vždycky líbilo. Izumo jí zamával a Koketsu vypadal, že čeká, že bude pokračovat.
"Pocházím odnikud." Uculila se a rozešla se dál do vesnice. Koketsu a Izumo jí ale následovali. Byla jim podezřelá.
"Co chceš v listové?" Otázal se jí Koketsu.
"Bydlet tady." Prohlásila a zabočila do další uličky.
"Zavedeme tě k Hokage." Nabídli se sborově a už jí vedli ulicemi na náměstí k radnici.

Ren s falešným jménem dostala byt v okolí bývalé čtvrti Uchihů. Hokage jiné byty neměla. Ren to ale nevadilo. Alepsoň se bude moct soustředit na svou misi. Koketsu a Izumo jí doprovodili až k bytu, který byl kompletně zařízený. Zítra se měla hlásit na zkoušku kvůli úřednostem a taky, aby prokázala jak dobrý je ninja. Ren si z toho nic nedělala. Byla ANBU. Nějaká zkouška jí nemůže zastavit.
Když Koketsu i Izumo po nějaké době zmizli s omluvou, že musejí hlídat bránu, Ren si oddechla. Přestože byla unavená, rozhodla se prozkoumat Konohu. Po splnění úkolu bude přeci jen muset rychle, opravdu rychle utéct a to se hodí mít několik plánů v záloze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama