Passion of Darkness - 25. kapitola

15. listopadu 2011 v 9:52 | Kurushimi |  Passion of Darkness

25. kapitola


"Ty pláčeš a já ti nemůžu utřít slzy. Ty padáš a já tě nemůžu chytit. Ty prosíš a já ti nemůžu nic splnit. Promiň.."


"Ženská, ty jsi v posteli fakt famózní." Prohlásil Hidana a dál hladil Karin po zádech. Ta se lehce ušklíbla a vzepjala se do sedu. Upřela na něj pohled zpod řas.
"Víš, potřebovala bych něco zjistit."
"A co?" Hidan to bral na lehkou váhu.
"Jestli v sídle existuje místnost s obrovskou pečetí. Také se jí říká prokletá místnost. Měla by být někde pod sídlem." Vysvětlovala Karin a přibližovala se k Hidanovi.


"Hm… Netuším." Zamyslel se Hidan. Karin na něho znovu upřela svůj pohled zpod řas. Stále byla vedle Hidana na čtyřech a nakloněná tak, že Hidan měl přímý výhled do jejího výstřihu, jelikož se hned po sexu patřičně "oblékly".
"No…" Hidana v této chvíli zajímal tak akorát její už zmiňovaný výstřih. Jeho ruce samovolně chytily boky Karin.
"Dokázal bych to zjistit." Prohlásil a přitáhl si Karin blíž, aby spojil jejich rty.

"Musíte mě pustit, šéfe!" Sasori už začínal ztrácet trpělivost. Bouchl pěstí do šéfova stolu, až se sklenička se sake zatřásla a málem převrhla. Pein seděl naproti tomu úplně v pohodě ve svém křesle a ledově koukal na Sasoriho. Moc mu nedocházelo, proč ji chce najednou zpátky. Přešel depresi nad málem rozlitou skleničkou sake.
"Sice nechápu, proč se tady rozčiluje, když si jí sám poslal na smrt…" Začal a zkoumal Sasoriho výraz. Ten se třásl vzteky. Jeho šéf měl pravdu. On sám jí tam poslal.
"…Navíc, co tomu říká milá Kurushimi-san?" Neodolala se v tom trochu víc pošťourat. Sasori zatnul ruce v pěst. Začala se v něm vařit krev. Ano, opravdu se chce vloupat do Orochimara doupěte, chce Endariu zachránit, ale má to cenu? Je ještě na živu? PEin studoval jeho rozzuřený a vystrašený pohled zároveň. Že by se nám fakt zamiloval?
"Ale jak chceš. Můžeš jí přivést zpět…" Začal a pootočil se na židli.
"…První ale splníš tuhle misi." Vrazil mu do ruky lejstra k misi. Sasori zběžně přejel papír očima. Mise byla lehká, ale zabere mu nejméně dva dny. Začínal zoufat.
"Když ji budeš mít hotovou, můžeš jít zachránit Endariu. Ale má to ještě jednu podmínku. Musíš místo ní zabít jinou ženskou, která je tady v sídle. Kromě Konan a té Karin. Jinak si vyber, kterou chceš. Pamatuj si, že jestli nezabiješ nikoho do týdne, od chvíle co jí přivedeš… Zemře ona." Pein domluvil a s vážnou tváří se opřel do křesla. Sasori jen pokýval hlavou. Věděl, že to nebude snadné, ale jak má zabít někoho podobného Kurushimi? Teď neměl čas to řešit. Málem vyběhl z místnosti. Nezamýšlel nějaký podvod. Věděl, že by se na to dříve či později přišlo a to už by on ani jeho milá nepřežili. Pokud ona žije…

Dveře do kobky se otevřely a dovnitř vešly dvě osoby. Za sebou táhli ještě jednoho člověka, který sebou cukal a snažil se křičet. Pusu měl ovázanou roubíkem, takže ve skutečnosti nevydal ani hlásku. Surově hodili člověka dovnitř a zase za sebou zavřeli. Endaria, napůl v bezvědomí, očima pátrala po místnosti. Pomalu se doplazila k místu, kde ležela neznámá osoba a uvolnila jí z pusy roubík. Rozvázat se jí ji nepodařilo, okovy kolem jejich rukou jí to nedovolily, byly příliš krátké.
"Svině blbý." Usykla osoba na adresu těm, kdo jí přinesli. Endaria poznala, že je to dívka. Odplazila se zpátky do kouta a nechala neznámou být. Nechtěla se s ní bavit. Znovu se jí vybavili slova, která ji s každým opakování bodala stále víc a víc. Oběma rukama se chytla za hlavu a snažila se uklidnit. Z otevřených úst se ven linuly vzlyky a nářek bez jediného zvuku. Plakala bez slz.
Tajemné osobě se nějak povedlo dostat se z provazů. Přispěchala k Endarii.
"Díky. Jmenuju se Kira. Kira Uchiha. A ty?" Zeptala se a snažila se rozeznat, co Endaria dělá. Nepoznala nic, než obras jejího těla. Endaria jí neodpovídala. Kira si povzdechla. Ještě měla energii, a proto luskla prsty. Díky jejímu neobvyklému nadání se jí v dlani vytvořil malý ohýnek. Posvítila na Endarii a málem vyjekla. Červenovláska si jí prohlížela napůl šílenýma očima a nebezpečně těkala očima po místnosti. Byla vyhublá a podvyživený. Celá špinavá a šaty měla potrhané. Kira se zděsila. Musí té holce pomoct. Ještě chvíli a dočista by zešílela.
"Jak ses sem dostala? Já bojovala a skončilo to remízou. Orochimaru mě našel a vzal si mě k sobě. Chtěl, abych se k němu přidala, ale já se nedala. Tak jsem tady." Kira povídala a povídala, aby trochu uklidnila její novou společnici. Ta se konečně přestala třást.
"Endaria. Endaria Temako Tyijari." Zašeptala a znovu se roztřásla. Kira se jí odvážila pohladit. Už znala její jméno. Doufala, že to tak půjde dál a dozví se, co je zač. Zatím neměla potuchy jak se odsud dostanou, ale Uchihové nikdy neztrácejí hlavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama