Passion of Darkness - 29. kapitola

24. listopadu 2011 v 9:59 | Kurushimi |  Passion of Darkness

29.kapitola"Tak začněte, pane šéf." Ušklíbla se Kurushimi a ruku s katanou trochu natočila. Pein si vytáhl taky katanu. Ušklíbl se nad její poznámkou a v té chvíli zmizel. Kurushimi se stihla všimnout, jak artikuluje "s radostí". Objevil se za ní a snažil se jí useknout hlavu. Kurushimi se ale otočila a vlasy jí následovaly v pohybu. Svou katanu zkřížila s tou jeho. Odlétlo několik jisker. Kurushimi se mu podívala do obličeje a udělala vítězný škleb. V tom se sehnula a snažila se mu podkopnout nohy. Pein vyskočil do vzduchu a použil svou obávanou techniku.
" Shinra tensei" Řekl a Všechno kolem Kurushimi se začalo zvedat. Malé kamínky se odlupovaly ze země a vzlétly k Peinovi. Kurushimi taky ucítila nesnesitelný tlak, jak jí přitahoval k sobě. Vlasy už jí vlály jeho směrem.
"Chakrový štít." Zašeptala. Všechno v tu chvíli kolem Kurushimi spadlo zase pěkně zpátky na zem. Peina to odstřelilo až ke stropu. Zachytil se jednoho z mála stromů, které tu byly postaveny. Shlížel dolů na Kurushimi.
"Kekkei genii." Zašeptal si pro sebe.


Kurushimi ale mezitím nelenila, vyťukala pečetě a znovu se objevil velký ohnivý drak. Letěl přesně na Peina. Ten seskočil dolů na zem, drak se netrefil a skončil v koruně velkého stromu, která vzplála. Pein běžel s katanou v ruce ke Kurushimi. Znovu jeho útok odrazila. Chvilku zápasili katanami. Zrzek od ní na pár metrů odskočil.
"Živel vítr: ledový dech." Pein se pořádně nadechl a pustil proud mrazivého vzduchu směrem ke Kurushimi. Ta uskočila a technice se vyhnula. Pein předpokládal, kam uskočí a poslal tím směrem několik kunaiů. Předpokládal správně ovšem Kurushimi byla rychlejší.
"Živel vítr: tlaková vlna." Kurushimi před sebe natáhla ruce. V té chvíli vystřelila od sebe tlakovou vlnu a kunaie se zastavily pár centimetrů od jejího obličeje. Teď už ale mířili zpět na Peina. Uskočil.
"Živel vítr: větrný srpec." Od Peina vyšlehlo několik vzdušných půlměsíců. Kurushimi neměla kam uhnout.
"Živel oheň: Ohnivá bariéra" Před Kurushimi se objevila ohnivá stěna. Pein mezitím vyťukal další pečetě. Zmizel, objevil se za Kurushimi. Ta mezitím pomocí ohnivé zdi odrazila větrné srpy a teď uskakovala před plameny.
"Vítr podporuje oheň." Připomněla si. Včas se otočila, aby odrazila další kunaie a následně několik Peinových vodních klonů. Sám Pein se na Kurushimi rozeběhl s katanou. Kurushimi na poslední chvilku vytáhla kunai a zadržela Peinovu katanu. Jednou rukou se přetahovala s Peinovým klonem a druhou s Peinem samotným. Konečně se jí podařilo klon zrušit. Ohnala se po Peinovi volnou rukou, ale ten se sehnul a podkopl jí nohy. Kurushimi zavrávorala a spadla na kolena. Využila toho. Vykryla Peinovu rány a třískla oběma rukama na zem.
"Kuchiono jutsu." Vykřikla Kurushimi a z mlhy před ní vyběhl lev. Pein už se napřahoval, že by Kurushimi propíchl, ale teď musel uskočit. Lev se na něj vrhl a skočil po něm. Povalil ho na zem a hrozivě vrčel. Kurushimi se lekla, když jí na krku někdo přitiskl chladivé ostří.
"Sakra na ten jeden klon jsem zapomněla." Pousmála se na Peina, který sotva dýchal pod těžkým lvem.
"Myslím, že trénink je u konce." Ušklíbla se Kurushimi a odvolala lva. Ten přiběhl zpátky k ní, mezitím co se klon Peina za jejími zády vypařil. Pein se sbíral ze země.
"Remíza." Odfrkl si.
"Nechala jsem tě vyhrát." Ušklíbla se Kurushimi.
"Spíš já tebe." Odfrkl znovu Pein. Kurushimi se na něho jen podívala a ušklíbla se. Zrzek jí úšklebek vrátil. Pozoroval ji, jak pohladila lva za krkem a ten zavrněl. Pak se rozplynul v oblaku dýmu.
"Celkem to ušlo, pane šéf." Ušklíbla se.
"Na to, že jsem tě šetřil, jsi bojovala celkem dobře." Oplatil jí to.
Oba oddechovali a šklebili se na sebe.
"Myslím, že bys měl být někde jinde. Nemáš misi, kterou sis sám dal?" Zkoumavě se na něho podívala. Pein se rozvzpomněl a s úsměvem na rtech se rozplynul v oblaku dýmu. Kurushimi se taky pousmála a následovala jeho příkladu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama