Prosinec 2011

Passion of Darkness - 57. kapitola

27. prosince 2011 v 10:53 | Kurushimi |  Passion of Darkness

57. Kapitola


"Myslela jsem si, že už jsem silnější, že už mě nebolí tvoje zrada, že už k tobě nic necítím. Ale dneska jsem si to uvědomila. Cítím."

Snažila se vyplavat na hladinu, ale nešlo to. Něco neviditelného ji stahovalo na dno jezera. Holčička udělala poslední tempo a rozrazila vodní hladinu. Lapala po dechu a ručičkama plácala do vodní hladiny. Oči měla uslzené a plné vody tak, že viděla jakoby přes matné sklo. Něco ji najednou popadlo a tahalo ke břehu. Ona i její zachránce se vyškrábali na břeh a oddechovali. Holčička vyplivla trochu vody a znovu se sýpavě nadechla. Už to bylo lepší.
"Jsi v pořádku?" Konečně vzhlédla na toho, kdo jí pomohl. Malý klučina s černýma očima.
"Jo jsem. A ty?" Optala se ho, když jí nabídl ruku a pomohl vstát.
"Jsem Uchiha a ti jsou vždycky v pořádku." Prohlásil chlapec. V té chvíli se jí rozpomnělo.
"Ty jsi Sasuke že?" Zeptala se se zájmem. Kývnul a nejspíš čekal, až se představí ona.
"Já jsem Kira. Kira Uchiha."

Passion of Darkness - 56. kapitola

26. prosince 2011 v 10:52 | Kurushimi |  Passion of Darkness

56.kapitola
"Myslela jsem si, že už jsem silnější, že už mě nebolí tvoje zrada, že už k tobě nic necítím. Ale dneska jsem si to uvědomila. Cítím."

Kira se probojovávala bojištěm. Zatím narážela pouze na vojáky od Orochimara a tak ji to vyhovovalo. Protože se nedalo mluvit o jejich schopnostech, jako o schopnostech, šlo to celkem rychle. Zrovna podřezala krk jednomu ninjovi, když ji někdo zezadu na krk přiložil katanu…

Malá holčička seděla na okraji můstku a smáčela své nožičky ve vodě. Ve vlasech měla uvázanou červenou stuhu. Dívala se na svůj odraz v průzračné hladině, která byla tehdy jako zrcadlo. Pozorovala, když zafoukal vítr, jak jí stuha vlaje spolu s vlasy. Hodila do vody kamínek a zatleskala, když se obejvily vlnky. A pak najednou její oči změnily barvu. Z krásně zářicí smaragdové na rudou. Přesně takovou jakou měla barvu její stuha. Holčička pozorovala svůj odraz v hladině a prohlížela si své oči. Byla tak zaujatá, nakláněla se nad hladinu stále víc a víc. Chtěla se snad sama sebe dotknout? Hledala ve svém vodním odrazu kamarádku?

Passion of Darkness - 55. kapitola

25. prosince 2011 v 10:51 | Kurushimi |  Passion of Darkness

55.kapitola


"Kdo si zahrává s ohněm. Spálí se. Kdo si zahrává se mnou. Lituje, že si nehrál s ohněm."

"Půjdeš s námi." Řekl jeden z ninjů a chytil její ruce. Snažil se je svázat chakrovými pouty. Vzpírala se, házela sebou a křičela. Probodávala každého ninjů vražedným pohledem, který bolel až fyzicky. Další ninja ji chytl v pase a zvedl do vzduchu. Házela sebou a kopala bosýma nohama. Škrábala dlouhými ostrými nehty. Další ninja se jí pokoušel zakrýt pusu a uniknout tak ze spárů toho křiku dívky. Byl to trýznivý pocit, když se jim ten zvuk zarýval do uší. Jakoby páchali nejstrašnější zločin. Jako by zabíjeli, mučili nevinné děvčátko. Ale byla to jen iluze okamžiku. Ona byla přece tak dobrá herečka.

Passion of Darkness - 54. kapitola

24. prosince 2011 v 10:50 | Kurushimi |  Passion of Darkness

54.Kapitola


"Kdo si zahrává s ohněm. Spálí se. Kdo si zahrává se mnou. Lituje, že si nehrál s ohněm."


V lesích daleko od civilizace. Tam, kde není slunce vpuštěno a temnota zde vychovává své děti, tam, u velké skály ve tvaru vlčího zubu žila dívka. Zrovna teď seděla na okraji skály, hrála na svou skleněnou flétnu píseň, která v každém probouzela jiné pocity. Kdo ji kdy slyšel, už nikdy neslyšel nic jiného. Na konci písně ho čekala smrt a žádala ho, aby přešel na druhý břeh života a smrti. A on vždycky přešel rád, moc rád. Když se zaposlouchal do prvních tónů písně, rozehrál tanec s šelmami podsvětí. A ona, ta malá dívenka s obličejem nejkrásnější z panenek, byla jejich vůdkyně. Pokaždé když hrála svou píseň, ležela kolem ní po skálou její smečka vlků. S úderem posledního tónu se rozeznělo krajinou vlčí vytí.

Passion of Darkness - 53. kapitola

23. prosince 2011 v 10:49 | Kurushimi |  Passion of Darkness

53.kapitola


"nedostatek citátů je mým prokletím (autor Kurushimi :D)"


Byly už skoro u sebe, když zavál vítr a mezi ně se postavil Hidan. Obě ho svými zbraněmi propíchly.
"Holky, ne že bych neměl rád ženské rvačky, ale teď na nás táhne Konoha a Orochimaru a já bych si ještě chvíli na světě pobyl." Dokončil svůj proslov Hidan a vytáhl ze sebe jejich zbraně. Obě na něj zaraženě koukaly.
"S tebou si to vyřídím později!" sykla Kate a odplivla si.
"Děvko!" vrátila jí to Ren a pak se obě postavily na opačné konce skupiny.
"To bychom měli." Zhodnotil situaci Deidara a opět se vydali na cestu skoro vražedným tempem.

Běželi asi půl hodiny, když kolem hlavy Kate proletěl kunai.

Passion of Darkness - 52. kapitola

22. prosince 2011 v 10:44 | Kurushimi |  Passion of Darkness

52.kapitola"Kdo jednou zradil, marně slibuje věrnost."


Karin si v hlavě opakovala ty nejsprostější nadávky a přitom se plížila ztichlými chodbami sídla. Už byla ve sklepení, teď jen najít tu správnou zeď. V hlavě si mezitím přehrávala události posledních okamžiků.

"Doprdele! Ten hajzl mi neřekl, že potřebuju krev té krávy." Nadávala si pro sebe Karin, když prozkoumala zeď, která měla být údajně vchodem do tajné místnosti. Musela vymyslet co dál. Vydala se zpátky nahoru a doufala, že Orochimaru (kterému poslala vzkaz) je už na cestě k sídlu. Karin plánovala tuhle akci, společně s Orochimarem, pěkně dlouho. Mezitím, co všichni v sídle budou zaneprázdněni armádou od Orochimara, která byla stejně určena na likvidaci, tak se Karin dostane do tajné místnosti a ukradne ten svitek, nebo knihu, nebo co to vlastně je. Najednou ji v hlavě svitl nápad. Otočila se na patě a vydala se zpátky do podzemí, ovšem na opačný konec. Přibližně věděla, kde má pokoj Vlčí princezna, a modlila se, aby aspoň jednou udělala Emi chybu.

Passion of Darkness - 51. kapitola

21. prosince 2011 v 10:42 | Kurushimi |  Passion of Darkness
¨

51. Kapitola


"Nikdy nespi s holkou, kterou nemáš rád.""Tak co pro mě máš?" zavzdychala Karin, když ji Hidan už natlačil na stěnu a hladově se dotýkal jejího těla. Musela ale sama uznat, že jsou jí jeho dotyky příjemné.
"Hm… Vím, kde je ta mísnost." Zamumlal ji do šíje a jemně ji do krku kousl. Karin se blísklo v očích, ale to Hidan neviděl.
"A kdepak je?" optala se. Hidan ji to tedy vysvětlil. Znovu se ji blísklo v očích. Odstrčila ho. Podíval se na ni nechápavě, ale když se k němu začala přibližovat, pochopil. Couval, až spadl na postel, Karin dopadla na něho. Hladově ho líbala a tím přiváděla až k šílenství. Hidan miloval ženy, zvlášť ty, co milovaly jeho a dopřávali mu to jisté potěšení. Jeho ruce se nedaly udržet, jedna hladila hýždi Karin, oblečenou už teď jen v krajkovém sexy černém prádle a druhá putovala po zádech k zapínání podprsenky. Karin ho tlačila a tlačila dál do postele ke stěně a čelu postele. Hidan ji chtěl vyhovět, byl zvědabý jakou hru chtěla hrát dneska. Karin odněkud vytáhla pouta a lišácky se usmála. Hidan ji úšklebek opětoval, ale to už ho Karin hladově políbila na rty a zamklajeho ruku k rámu postele. A pak i druhou ruku. Hidan zakňučel, ale zůstával potichu, čekal, co bude dál. Karin me ještě zavázala pusu šátkem. Pak rukou jen tak mimochodem přejela přes jeho vyboulené trenky.

Passion of Darkness - 50. kapitola

20. prosince 2011 v 10:40 | Kurushimi |  Passion of Darkness

50. Kapitola"Je zbytečné milovat někoho, o kom víme, že nás nikdy milovat nebude!
Vysvětlete to prosím mému srdci!!!"


Kira vzdychla a dál se prodírala pralesním houštím. Už brzo měla dorazit do malé osady, tam zlikvidovat jednoho chlápka a jít zpět do sídla, jenže v tomhle pralese to nevypadalo, že by tu někdo dovedl žít, natož dobrovolně. Sykla, když se jí nějaká kytka s trny zaryla do nohy. Začala bezhlesně nadávat a dál katanou kosila velké kapradí. Najednou kapradí a další keře ustoupily a ona se opravdu ocitla vedle nějaké chatové oblasti. Pár domků tu stálo a z komínů se kouřilo. Nejspíš tu opravdu někdo žil. Přikrčila se v jednom z keřů, které jí poskytovaly dobrý úkryt, a pozorovala okolí. Doufala, že zahlédne chlápka, kterého má odstranit. Navíc si potřebovala odpočinout a vypozorovat, jak to tu chodí.

Passion of Darkness - 49. kapitola

19. prosince 2011 v 10:36 | Kurushimi |  Passion of Darkness

49.kapitola


"Otázka nezní "stačí ti to, co máš?", ale spíš "stačíš na to, co máš?""


Běžela nepřetržitě den a noc. Začínala být paranoidní. V jednom kuse si myslela, že ji Konoha dohání, že je ji v patách, i když to byla zcela nemožné. Byla si jistá, že má před nimi skvělý náskok. Dost na to, aby se oklikou mohla dostat do své vesnice. Když začne zahlazovat stopy kousek od vesnice a tam ji ukryjí, nikdy ji nenajdou. A na vesnici nepadne podezření, protože takové nařčení je i důvod k válce. Ren seskočila z větví stromů, opřela se o strom a oddechovala. Už neměla žádnou vodu. Z taštičky vytáhla krabičku s bojovými pilulkami, jednu si dala do pusy a rozkousala. Cítila, jak se jí vrací síla, ale unavená se cítila pořád. Věděla, že tyhle pilulky dodají energii tělu, ale mozek oblbnout nedokáží.

Passion of Darkness - 48. kapitola

18. prosince 2011 v 10:32 | Kurushimi |  Passion of Darkness

48. kapitola


"Niekedy by som chcela byt kameň, aby som nic necítila."


Hokage bleskově zareagovala. Odrazila katanu flaškou, která ležela na stole. Tím spomalila a vykolejila dráhu katany, že se mohla vyhnout. Rychle pohlédla na útočníka. Vyvalila oči. To už na ni Ren znovu útočila. Katanou a kunaiem. Ren s tímhle nepočítala. Myslela si, že to bude jednoduché. Překvapení neměla v lásce.
Stály proti sobě. Hokage zprudka oddychovala a chytila se za pravý bok. Ren ji přece jen trefila. Ta nečekala. Soustředila chakru do nohou a jako blesk se objevila u Hokage. Tsunade se snažila vyhnout kataně. Její ostří se zalesklo a Ren ji chladnokrevně vrazila zbraň do srdce. Tsunade se zamlžilo před očima, naposledy pohlédla na tu dívku, které věřila. Zavřela oči a v duchu se uchechtla. Právě se ji před očima jakoby přehrával celý život. Viděla svého bratříčka, svého přítele, a nakonec její mysl patřila tomu, do kterého vložila své naděje…

Passion of Darkness - 47. kapitola

17. prosince 2011 v 10:31 | Kurushimi |  Passion of Darkness

47.Kapitola


"Až první z hvězdiček na nebi zasvítí, až zpěv ptáků utichne a já půjdu spát, všechny své myšlenky pochytám do sítí a v svitu měsíce budu se ptát, máš-li mě ještě malinko rád."


"To nemyslíte vážně Hokage!" zařval hnědovlasý muž v její kanceláři. Doprovázel ho štěkot obřího bílého psa.
"Myslím to smtelně vážně Kibo." Spražila ho ledovým hlasem Tsunade.
"Čekal jsem tak dlouho! Tak dlouho, než ANBU všechno prověřili, než se zjistilo to a to! Řekla jste, že mě pustíte jí jít zachránit!" řval dál Kiba. Už byl zoufalý. Od té oslavy narozenin, kdy se probudil sám po nejkrásnější noci, co kdy zažil, a vedle něho ležel jen kus popsaného papíru, uplynulo už několik týdnů. Chtěl se za Kirou vydat hned, chtěl po ní alespoň vysvětlení, protože Kiře se nedalo odmlouvat. Anebo jít s ní. Mít jí nablízku. Hokage ho však nepustila. Nepustila za ní nikoho.

Passion of Darkness - 46. kapitola

16. prosince 2011 v 10:31 | Kurushimi |  Passion of Darkness

46. kapitola
"Silná je láska, když prošla ohnivým křtem bolesti."


Ráno svítalo poměrně brzy. Celý les, ve kterém skrytě stálo sídlo organizace, se probouzel a paprsky slunce dávaly všem naději a sílu do dalších dní. Zvěř a všechno zvířectvo už hojně pobíhalo po lese. Potůčky tiše šeptaly svou píseň. Byl to jeden z nádherných podzimních dní, a všechno svítilo typickými barvy pro tohle období.
Kate se probudila ráno brzy. Mohla už pomalu chodit, ale trochu jí trápila únava. Dnes se však cítila výborně. Jakoby se jí do žil vrátilo něco důležitého, něco, co bylo součástí jejího nitra. Postavila se a umínila si, že už dnes začne se základními technikami léčení. Jen musí najít Toru.

Passion of Darkness - 45. kapitola

15. prosince 2011 v 10:27 | Kurushimi |  Passion of Darkness

45. Kapitola


""Silná je láska, když prošla ohnivým křtem bolesti." Žena, která zhřeší a cítí, že nemohla jinak, a přitom je odhodlána za to trpět a ví, že na to doplatí, i když to vlastně není tak docela její vina - taková žena je podle mého názoru daleko morálnější než ostatní."


"Miluju tě…" vydechla Karin do úst Hidanovi, když ji zajel rukama mezi nohy. Neodpovídal, jen ji znovu políbil.
"Chybělas mi…" vzdychl Hidan a zaklonil hlavu. Karin rukama vjela Hidanovi do vlasů, dravě ho políbila. Oba byli nenasytní.
"Zjistils něco?" vzdychla Karin, když její ruce pomalu klouzaly k jeho pasu a už dávno povolených kalhot. Hidan sykl, když ho jemně kousla do krku. Sjela svými rty níž a laskala jeho hruď.
"Ne, nic… nikdo nic neví, ale už přibližně vím, kdo po ní pátrá a na koho se mám zaměřit." Zasýpal potichu mezi vzdechy. Karin se na chvilku zarazila, ale pak pokračovala. Měla ho zcela ve své moci. Ale musí se poohlídnout po někom jiném, kdo možná ví víc…

Passion of Darkness - 44. kapitola

14. prosince 2011 v 10:26 | Kurushimi |  Passion of Darkness


44. kapitola


"Umím milovat. Ale ještě jsem nemiloval tak, abych nemohl mít druhou ženu. Doufám ovšem, že se jednou zamiluji tak, že mi "ta pravá" bude stačit"


Sasori zatajil dech. Čas v místnosti se jakoby zastavil. Emi pomalu plula s větrem k Sasorimu. Všichni sledovali, co se bude dít. Černovláska měla na tváři pořád povýšenecký úšklebek. Svitlo jí v očích. Sasori už očekával střed.

Emi ho však obešla bez sebemenšího náznaku útoku. Obešla jeho a prosmýkla se kolem všech křesel a pohovek. Naposledy se otočila do naprosto ztichlé místnosti a zmizela za dveřmi.

O minutu později, kdy všichni vstřebali tak trochu šok, se jako první donutil k pohybu Sasori. Vyběhl z místnosti, protože zkušenosti mu říkali, nenechávat ženské kalibru Emi samotné s Endariou. Raději šel zkontrolovat její stav.
Kira také vstala. Rozhodla se, že půjde na misi co nejdříve, ať je co nejdříve zpátky.
"Tak asi je dnešní schůze ukončena." Řekl Pein zbytku organizace, která se už hrnula ke dveřím, a sám potom taky odešel.

Passion of Darkness - 43. kapitola

13. prosince 2011 v 10:25 | Kurushimi |  Passion of Darkness

43.kapitola


"Muž, který stojí za slzy, tě plakat nikdy nenechá. Muž, který nestojí za slzy, pro něj nemá cenu plakat.""Tak, hotovo." Oddychla si Tora a otřela si rukou z čela pot. Právě dokončila druhou operaci Kate. Ta byla stále v umělém spánku, ale pravidelně oddechovala. Černovláska se pousmála a prohlížela si Kate od hlavy až k patě. Byla se svým výkonem spokojená. Byly to náročné dny a ona, byla přesvědčená o tom, že se operace vydařila. Pokud vše půjde dobře a bez komplikací, měla být Kate schopná pomalu chodit, až se probudí.
"Snad vše sroste dobře." Zadoufala Tora, zkontrolovala infuze, naposledy pohlédla na svou pacientku a odešla z potemnělého pokoje. Po té co klaply dveře, se v místnosti rozhostilo ticho plné napjatého očekávání. Kdy se ona probudí? Jako by kladlo ticho otázku. Přerušovalo ho jenom pípání nejrůznějších přístrojů rozestavěných po pokoji. Kolem stěn pár skříněk s nástroji, uprostřed postel, jak z nemocničního pokoje ve starých filmech. Celá železná s mřížemi. Vedle postele stálo několik stojanů, ze kterých do rukou dívky vedly hadičky. Za postelí pak také další přístroje, které vydávaly pípání. Kontrolovaly její dech, srdce, činnost svalů, orgány, krev.

Passion of Darkness - 42. kapitola

12. prosince 2011 v 10:24 | Kurushimi |  Passion of Darkness

42. Kapitola

"Srdce jsou od toho, aby se lámala, názory od toho, aby se měnily."


"Miláčku?" V tiché místnosti se ozval nadějný hlas. Sasori už celé týdny pomalu ani nespal a jen se snažil zajistit stále spící červenovlásce vše potřebné. Málem nevycházel z toho temného pokoje, kde ji Tora uložila. Teď se vznášel jako na sedmém obláčku v nebi. Po týdnech mučivého ticha konečně uviděl ty nejnádhernější oči na světě. Sasorimu se zatočil svět, když jeho láska otevřela oči. I on slyšel křik rozléhající se celým sídlem, ale nechtěl se vzdálit od Endarie. Ta ještě několikrát zamrkala, než se jí zrak zostřil natolik, aby mohla v tmavé místnosti vidět alespoň něco. Pohnula prsty na rukách a snažila se celé ztuhlé tělo přimět k pohybu. Její klouby a svaly protestovaly, ale ona se i přes bolest posadila. Nereagovala však na otázku Sasoriho. Ten ji pozoroval a sám si říkal, že je něco špatně. Jako by byla v jiném světě.

"Kdo… Jsi?" Zeptala se ho tiše. Stočila na něj své hnědé oči, lesklé a vzdálené.

Passion of Darkness - 41. kapitola

11. prosince 2011 v 10:21 | Kurushimi |  Passion of Darkness

41. kapitola"Dnes večer neusnu, nebudu spát,

slzy si neutřu, nebudu se smát,

nepláču protože bys mě neměl rád,

ale protože si mě naučil milovat!"


Ve dveřích stála Tora. Naprosto neschopná pohybu. Stejný problém měli i dva lidé v posteli. V pokoji se rozhostil šok a napětí. Tora sklouzla pohledem z tváře Itachiho ztuhlé překvapením a hrůzou na jeho ruku. Klouzala po ní pohledem a pozorovala napnuté svaly. Její oči došly až k dlani, a ona cítila, jak jí tuhne krev v žilách. Když viděla jeho ruku na rozepnutém zapínání podprsenky její nejlepší kamarádky, něco uvnitř ní se pohnulo. Rozbila se na milion kousků a cítila, jak její srdce opět zamrzá. Tohle byla zrada, o jaké se jí nesnilo ani v nejhorších nočních můrách. Ruku, kterou ještě stále držela otevřené dveře, sklonila podél těla. Cítila, jak se její krev opět dává do pohybu. Rychleji a rychleji jí krev pulzovala v žilách. Už ne obyčejně. Černovláska dostávala vztek. Obrovský vztek. V tepnách ji krev vařila a cítila, jak ji každou sekundou pukají nervy.

Passion of Darkness - 40. kapitola

10. prosince 2011 v 10:19 | Kurushimi |  Passion of Darkness

40.kapitola"Takové smršti lásky hrozí ztroskotáním,v největším vzletu zprudka končívají, jako když střelný prach a oheň vzplanou v ničivém polibku."


Stahovalo se k večeru. Hvězdy na nebi zářily dnes jasněji, než kdy jindy. Měsíc svítil v úplňku a halil tak krajinu do mystického nádechu. Ren s Kakashim se právě vraceli od jezera, kde prožili nádherné okamžiky a Ren si pomalu začala uvědomovat, že za pár hodin se její štěstí rozplyne v mlze, jakoby někdo rozbil křehkou vázu. Střípky už v životě neposkládá, stejně jako nikdy nesplete dohromady dvě červené nitě osudu dvou lidí, když už jednou byly rozpleteny. V očích se jí leskly slzy, když jen pomyslela, že jakmile Kakashi usne blaženým spánkem, ona se vydá na svou cestu, pro kterou byla určena. Trhalo ji na kousky, že musí opustit, rozbít lásku, kterou oba tak dlouho hledali. Za pár hodin se změní na pravého shinobiho. Bude zabíjet.

Passion of Darkness - 39. kapitola

9. prosince 2011 v 10:14 | Kurushimi |  Passion of Darkness

39.kapitola


"Kdo jednou zradil, marně slibuje věrnost."


O dva týdny později…

"Kakashi! Musím… Musím ti něco říct." Byl krásný slunečný den. V Konoze nezůstal snad nikdo zalezlý doma a všichni ať v ulicích, parku, nebo kdekoliv jinde si užíval sluníčka. Zamilované páry se procházeli po ulicích a vrhali zamilované pohledy jeden na druhého. Mezi takové páry patřil i Kakashi a Ren. Šedovlasý muž představil před dvěma týdny Ren jako svou přítelkyni a způsobil tím nemalé pozdvižení. Chlípný Kakashi čtoucí pořád Icha Icha paradle, věčný mládenec, je najednou zamilovaný až po uši a každou volnou chvíli tráví se svou přítelkyní. Ta šťastná jako nikdy předtím avšak se srdcem těžkým jako skála, neboť věděla, že láska ke Kakashimu je založen na lži. A taková láska, ať je sebevětší nemůže existovat. Pořád to bude podvod. Přesto teď kráčela s Kakashim ulicemi Konohy a nechala se vést na neznámé místo, které jí chtěl ukázat.

Passion of Darkness - 38. kapitola

8. prosince 2011 v 10:13 | Kurushimi |  Passion of Darkness

38. kapitola


"I ta nejžhavější náruč jednou zchladne, i to nejvěrnější srdce jednou zradí, nejsladší vzpomínka jednou zhořkne a nezbude nic, jen věčně neukojená touha a žal."


"Moje hlava." Zaklela Ren, když se kolem poledne probudila s příšernou bolestí hlavy. Nesnášela alkohol moc dobře a včera, jestli si dobře pamatovala, ho vypila až příliš mnoho. Posadila se na své posteli a rukama si třela spánky. Myslela, že se jí hlava rozskočí na sto dílů. Pohlédla vedle sebe a málem vyjekla. Vedle ní stále poklidně spal Kakashi. V tom se jí rozsvítilo. Polibek a pak stále větší spalující vášeň. Jemné dotyky a příjemné hlazení a pak milování. Rozpomněla se na každý detail minulé noci. I když věděla, že udělala největší blbost svého života, i přes to, že si to uvědomila a už zpytovala svědomí, se usmála. Jen malinko a stále nemohla odtrhnout oči od spícího muže. Vypadal tak nevinně. Ren potřásla bolavou hlavou a vstala. Tohle se nemělo stát. Jak by ona, taková nečistá osoba mohla mít někoho takového jako je on? Budí to nerovnováhu. Ona sem přišla zabít Hokage. A svůj úkol musí splnit. Povzdychla si a namířila si to lehce vrávoravým krokem do kuchyně, aby připravila snídani.