Passion of Darkness - 37. kapitola

7. prosince 2011 v 10:09 | Kurushimi |  Passion of Darkness

37.kapitola


Rozmáchla se a vrazila Sasorimu normální facku. Bez chakry, jen silou, kterou měla k dispozici. Bylo to ale mnohem ponižující, než kdyby mu dala ránu, že by proletěl zdí. Stál tam překvapeně a držel si bolavé místo.
"Co si kurva o sobě myslíš?! Chováš se jako malý rozmazlený spratek! Vzpamatuj se, kreaturo" A začni něco dělat! Když ti na té polomrtvé babě tak záleží, tak vzchop svůj zasraný zadek a přines další vodu!" Zařval na celé sídlo Tora s nervy háji. Sasori by už ležel na zemi, kdyby neměla plnou hlavu i ruce těch tří holek.

Odstrčila Sasoriho na stranu, který jen zaraženě stál a třeštil na Toru oči, a začala léčit samotnou Endariu. Nastalo opět ticho a Sasori, než se rozhoupal něco udělat, nebo se vůbec pohnout prošla kolem něho Kurushimi. Když ho míjela, zlehka se uchichtla. Bylo to snad stejně ponižující jako facka před chvílí. Sasori spadl se svou náladou až na úplné dno a se sklopeným pohledem vyšel ze dveří.

"Už chápu." Ušklíbla se Tora po třech hodinách léčení. Už jí docházela chakra, ale dívky už byly v relativním pořádku. Do rukou jim kapala infuze s vyživujícím sérem, které Tora vyrobila z chemikálií a čerstvých potravin. Byly přikryté a v teple. Teď budou muset počkat, až naberou sílů a proberou se z bezvědomí.
"Co chápeš?" Ušklíbla se Kurushimi, která kontrolovala infuzi u Shinju. Měla lékařské znalosti, ale nenašla v sobě chakru potřebnou k léčení. Prostě ji neuměla přetvořit z normální chakry, proto jí nikdy nebude souzeno vracet život, stejně jako ho bere.
"Vyléčit povrchová zranění…" Šklebila se dál Tora a dívala se na poklidně spící Endariu.
"Pomsta je sladká, čím déle zraje nii-san…" Usmála se Kurushimi a opustila místnost. Tora se dál dívala na Endariu a v duchu možná tuhle červenovlásku přetvařovanou lítostí politovala. Čekal ji hnusný život, který měl právě patřit pouze Sasorimu. Místo toho potkal tuhle červenovlásku. Tora si povzdechla, zkontrolovala i Endariinu infuzi a také opustila místnost. Ani kdyby chtěla, tohle léčit neumí…

Těsně před obědem se Kate rozhodla zajít za Torou. Doufala, že nebude spát a nedostane do náruče něco podobného jako Sasori. Bylo to slyšet po celém sídle, ale zatím se k tomu nikdo nevyjadřoval. Kate si byla jistá, že to všechno teprve přijde. Hidan si tyhle a podobné věci pamatuje velmi dlouho. Přešla na druhý konec sídla, nadechla se, což byl její rituál pokaždé, když stála před těmito dveřmi, a zlehka zaklepala.
"Pojď dál Kate." Pozvala ji Tora. Kate vždycky udivilo, jak může vědět kdo je za dveřmi. Žádnou kameru na dveřích nezahlédla a doteď je to pro ni hádanka. Vešla tedy dovnitř a překročila práh prostorného pokoje. Byla tu už několikrát a pořád ji pokaždé udivilo stavění pokoje, velká sbírka zbraní a hlavně nejméně tři obrovské pelíšky pro zvířata. Dnes se v jednom z nich vyvaloval bílý tygr. Kate reflexně o jeden krok ucouvla.
"To je v pořádku." Tora se rozvalovala na pohovce v rohu místnosti a ukazovala na křeslo, ve kterém Kate vždy seděla.
"Tak co? Jak jsi se rozhodla?" Zeptala se Tora, jdoucí vždy přímo k věci. Vypadala, jako by ji ani nezajímalo Kateino rozhodnutí. Kate se to skoro až dotklo, že nejevila dostatečný zájem. Rozhlédla se znovu po prostorném pokoji, pohledem přejela bílého tygra, poklidně spícího a pak odpověděla:
"Přijímám to. Podstoupím tu operaci."
"Pak tedy dobrá." Pokynula hlavou Tora. "Vysvětlím ti podrobněji, o co jde."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama