Passion of Darkness - 46. kapitola

16. prosince 2011 v 10:31 | Kurushimi |  Passion of Darkness

46. kapitola
"Silná je láska, když prošla ohnivým křtem bolesti."


Ráno svítalo poměrně brzy. Celý les, ve kterém skrytě stálo sídlo organizace, se probouzel a paprsky slunce dávaly všem naději a sílu do dalších dní. Zvěř a všechno zvířectvo už hojně pobíhalo po lese. Potůčky tiše šeptaly svou píseň. Byl to jeden z nádherných podzimních dní, a všechno svítilo typickými barvy pro tohle období.
Kate se probudila ráno brzy. Mohla už pomalu chodit, ale trochu jí trápila únava. Dnes se však cítila výborně. Jakoby se jí do žil vrátilo něco důležitého, něco, co bylo součástí jejího nitra. Postavila se a umínila si, že už dnes začne se základními technikami léčení. Jen musí najít Toru.Endaria se také probouzela brzy. Jedním z mnoha pozitivů dnešního dne bylo, že když jí Sasori přinesl snídaní, už se nebála, neucukla. Pomalu do sebe soukala trochu rýže a dalších pochutin, které jí Sasori připravil. Když se jí zeptal, jestli by se nechtěla projít po sídle, dokonce přikývla a za pomoci Sasoriho klopýtala do jídelny. Nevěděli, že je tam zrovna zbytek organizace.

Také Kira se probouzela. Bohužel, ne tak dobře, jako zbytek organizace, protože ona, na rozdíl od nich, spala na kopě listí, kterou si večer uhrabala. Nejspíš díky tomu spala tak tři hodiny. Nicméně se vydala dál na cestu, aby měla misi co nejdříve za sebou a mohla se věnovat svému vlastnímu cílu. Zabít Madaru.

Kurushimi se také probouzela. Dvaceti hodinový spánek z včerejšího dne jí udělal náramně dobře. Cítila se odpočatá a měla příjemnou náladu. Bohužel dostala hlad a tak i ona se odebrala do jídelny…

Emi mezitím už seděla v jídelně. Pomalu přežvykovala sousto rohlíku a napůl poslouchala hovory ostatních. Deidara opět drbal, společně s Hidanem a Kakuzuem, Karin ukusovala kousek zeleniny a tvářila se nepřítomně, Zetsu měl místo talíře na stole kaktus a zaléval ho a Kisame společně s Itachim vedli diskuzi o zbraních. V tom se ve dveřích objevila Kate. Na tváři měla posazený lehký úsměv. Všichni najendou utichli a slavnostně jí přivítali pár peprnými poznámkami o její operaci.
"Kde je Tora?" zeptala se Kate, když se usadila a naložila si plný talíř.
"Nikdo neví…" informoval ji Deidara.
Hned, jakmile se hovor opět rozproudil a všechno se sklidnilo, vešel do dveří Pein a za ním se objevila známá neznámá tvář černovlásky.
"Shinju?" Zakuckala se Karin. Všichni ostatní jí už viděli před několika týdny, kdy sem dovlekla Endariu s Kirou. Pak ale zmizela. V té době byla Karin na misi a nikdo se jí to neobtěžoval říct.
"Jo jsem to já," Shinju probodla Karin vražedným pohledem a dodala, "ahoj všichni."
"Co to má být?" vykřikla Karin a ostatní jen zaraženě koukali na právě vznikající hádku. Hidan i Kakuzu už opět byli zcela ponoření v sázkách.
"Toto je, milá Karin, člověk jménem Shinju," ukázal na černovlásku Pein, "a je to nová členka organizace." Dodal ještě. V té chvílí Karin upustila i zeleninu, co dosud držela pevně v rukou. Sevřela ruce v pěst, až jí zbělely klouby. Mezitím si šla Shinju i Pein sednout ke snídani.

Jakmile se opět všechno uklidnilo, pár členů se představilo Shinju, a všichni se vrátili k jídlu, otevřely se mohutné dveře do jídelny znovu. Tentokrát to byla další členka organizace - Tora. Beze slova si sedla ke stolu, a protože nikdo neměl do nově příchozí chuť rýpat, zavládla v jídelně poklidná nálada. Tora si nalela trochu kávy, upila a položila hrnek na stůl.
"Myslím, že jsem to tehdy měla nechat zajít dál." Upřela svůj pohled na Emi. Ta přestala přežvykovat sousto a podívala se na ní velmi nechápavě. Ostatní utichli v hovoru, čekali, co se bude dít. Bylo už známo, že tyhle dvě se už nesnesou ani v jedné místnosti.
"Co tím chceš říct?"
"Že jsi měla pravdu. Alespoň bych s někým mohla podiskutovat a nemusela sama srovnávat…" Toře se zalesklo v očích a ušklíbla se. Teď už v místnosti nemluvil nikdo. Itachi, který byl zřejmě předmětem konverzace, na obě civěl a propaloval je vražednými pohledy.
"Tys spala s někým jiným?" optal se Itachi temně. Bylo mu jasné, že to Tora nenechá jen tak, ale nemyslel si, že se vypraví neznámo kam a svede prvního chlapa, kterého uvidí. Navíc ho bodl osten žárlivosti. A teď přede všemi probírá jeho sexuální umění. Byl už dost vytočený.
"Ne jen tak s kdekým…" znovu se ušklíbla Tora. V jídelně panovalo ticho, všichni čekali, co z Tory vyleze. Vzala ze stolu hrníček a znovu se napila. "musím ale říct, že jsi v posteli mnohem horší než tvůj malý nepřítel…" uchichtla se, když viděla jak Itachi zrudl.
"TYS SPALA S MÝM BRATREM?" zařval Itachi. Zvedl se ze židle, v očích mu svítil rudý sharingan a vraždil Toru pohledem. V tom nastala téměř řetězová reakce. Jakmile to přítomní vstřebali, Kurushimi se opět sesypala na Peina a opět měla ve vlasech jeho snídani. Karin se začala dusit zeleninou. Hidan a Kakuzu se začali hádat o to, kdo že teda vyhrál jejich sázku. Deidara se zhroutil na zem a vzal s sebou i ubrus, takže skoro všechno, co bylo na stole, skončilo na zemi, na něm. Kate na sebe převrhla snídani a Shinju jen zírala s otevřenou pusou na Toru. V jídelně zavládl naprostý chaos a zmatek. Uprostřed toho seděla Tora a chichotala se. Zlehka upíjela kávu. Naproti ní seděla Emi a přežvykovala sousto, jako by jí to bylo lhostejné.
"Onee-chan! Já už nechci mít každej den ve vlasech jeho snídani!" Zařvala přes celou místnost Kurushimi, jenže se to ztratilo ve spoustě dalších výkřiků. Do toho řval Itachi ty nejsprostší nadávky na Toru, Karin vydávala skřeky, protože jí nikdo ještě nepomohl, Deidara řval z pod kopy jídla a Kakuzu z Hidanem řvali po sobě. Ostatní se smáli nebo taky řvali po někom. V tom všem zmatku se objevil ve dveřích Sasori a Endaria. Zůstali zkoprněle stát a Endaria se začala znovu klepat. Sasori jí položil ruku na rameno a chtěl jí odvést, ale ona ucukla a couvala daleko od něho. Sasori neskutečně nahlas zaklel a jídelna ztichla…

Po této krušné snídani měli všichni volno. Pein odložil všechny mise o den, aby se všichni náležitě vzpamatovali. Každý trávil volný čas po svém. Většinou ho trávili sami ve svých pokojích anebo ve dvojicích při mnohem zábavnějších činnostech.
Přesto se našli i tací, co trénovali. Tora seděla v křesle ve svém pokoji a měla výtečnou náladu. To, co chtěla, se jí podařilo, plán vyšel. Udělalo jí tak nesmírnou radost vidět ve tváři Itachiho tak velkou nenávist vůči ní samé a Sasukemu, že jí to za to stálo. Teď popíjela odpolední kávu a dívala se jak Kate zápolí s rybami. Vysvětlila jí základní principy a Kate teď trévala s rybami. Snažila se je pomocí chakry vyléčit. Před několika hodinama jí pod rukou umřelo tolik ryb, že Kisame by nejspíš zabil ji a pak sebe, ale teď už se zlepšila. Kate si unaveně otřela zpocené čelo a sesunula se na zem. Potřebovala si vydechnout.

To jí však nebylo dovoleno. Tora k ní okamžitě přišla, chytla jí za rameno a zvedla.
"Jsi po operaci chakrového systému, ale to neznamená, že s ním budeš zacházet v rukavičkách. Hezky přidej." Pobídla Kate ledovým hlasem a znovu si sedla. Kate spolkla velmi sprostou poznámku a vytáhla z jezírka další nemocnou rybu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 endaria & SG-Deidara tvoje SB:) endaria & SG-Deidara tvoje SB:) | Web | 17. prosince 2011 v 9:35 | Reagovat

ach jaj pekná pomsta vyspať sa z Itachiho mladším bratom :D a ja ako vždy som ešte bojko :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama