Passion of Darkness - 51. kapitola

21. prosince 2011 v 10:42 | Kurushimi |  Passion of Darkness
¨

51. Kapitola


"Nikdy nespi s holkou, kterou nemáš rád.""Tak co pro mě máš?" zavzdychala Karin, když ji Hidan už natlačil na stěnu a hladově se dotýkal jejího těla. Musela ale sama uznat, že jsou jí jeho dotyky příjemné.
"Hm… Vím, kde je ta mísnost." Zamumlal ji do šíje a jemně ji do krku kousl. Karin se blísklo v očích, ale to Hidan neviděl.
"A kdepak je?" optala se. Hidan ji to tedy vysvětlil. Znovu se ji blísklo v očích. Odstrčila ho. Podíval se na ni nechápavě, ale když se k němu začala přibližovat, pochopil. Couval, až spadl na postel, Karin dopadla na něho. Hladově ho líbala a tím přiváděla až k šílenství. Hidan miloval ženy, zvlášť ty, co milovaly jeho a dopřávali mu to jisté potěšení. Jeho ruce se nedaly udržet, jedna hladila hýždi Karin, oblečenou už teď jen v krajkovém sexy černém prádle a druhá putovala po zádech k zapínání podprsenky. Karin ho tlačila a tlačila dál do postele ke stěně a čelu postele. Hidan ji chtěl vyhovět, byl zvědabý jakou hru chtěla hrát dneska. Karin odněkud vytáhla pouta a lišácky se usmála. Hidan ji úšklebek opětoval, ale to už ho Karin hladově políbila na rty a zamklajeho ruku k rámu postele. A pak i druhou ruku. Hidan zakňučel, ale zůstával potichu, čekal, co bude dál. Karin me ještě zavázala pusu šátkem. Pak rukou jen tak mimochodem přejela přes jeho vyboulené trenky.


"Díky za tu místnost." Karin se znovu ušklíbla a slezla z postele.
"Co to…?" Hidan nechápal. Pak se podíval na Karin, jak se obléká a na tváři ji pořád hraje ten škleb, došlo mu to.
"Děvko!" zahuhlal do šátku a začal sebou škubat.
"To být tebou nedělám, ty pouta jsou napuštěna nějakým hnusem Orochimara a pak taky vysávají chakru. Ještě jednou díky…" zasmála se a opustila místnost, ve které bylo slyšet huhlání těch nejspostčích nadávek…

Pein stál uprostřed tréninkové haly a soustředil se. Měl zavřené oči a celou svou mysl soustředil jen na svůj obvod chakry. Hromadil svou chakru v končetinách. Kolem něho začal profukovat větřík a výřil prach ze země. Pein otevřel oči, dokonale připravený na těžké jutsu. Jakmile otevřel oči, ztratil koncentraci a chakra se rozplynula. Před ním stála Kurushimi a mířila k němu.
"Chtěla jsem vidět z první řady na co se tu už pět minut chystáš." Ušklíbla se a vytáhla svou vlastní katanu.
"To už asi neuvidíš…" Pokrčil rameny a sevřel svou katanu pevněji. Tentokrát se snažil chakru udržet. Chakra mu proudila i katanou. "…ale uvidíš, jak tě srazím na kolena." Ušklíbl se.
"Myslím, že tentokrát tě šetřit nebudu. Skončíš na kolenou." Vrátila mu to Kurushimi. Pein sevřel katanu pevněji a rozeběhnul se ohromnou rychlostí vpřed. V poslední chvíli změnil směr a objevil se za Kurushimi. Rozpřáhl se katanou.
Jejich katany se ale srazily a do prostoru uniklo ohromné množství chakry. Až potom o sebe zaskřípal kov. Odlétlo pár jisker. Pein pohlédl Kurushimi do očí. Na tváři jim hráli úšklebky.
Pein se ji snažil zasáhnout. Používal katanu a kunai v druhé ruce. Zkusil zaútočit zespodu, vykryla to. Zeshora taky. Výpad. Neúspěch. Znovu soustředil chakru do nohou. Zmizel a objevil se za ní. Snažil se o co nejrychlejší výpad. Kurushimi uskočila jen tak tak. Už bojovali pět minut.

Oba se propalovali pohledem. Oddychovali a snažili se odhadnout strategii toho druhého. Jako na povel se oba rozeběhli proti sobě. Kurushimi vyskočila do vzduchu a mávla vějířem. Větrná smršť se vytvořila z ničeho nic a mířila přímo na Peina. Pein se jí le vyhnul. Sám na ni poslal jednu větrnou smrť a už si připravoval další jutsu. Z druhé strany na ni poslal další větrnou smršť.
Kurushimi to zaskočilo. Jen o vlásek se uhnula vlně. Rozeběhla se proti Peinovi a znovu zaútočila katanou.

Bojovali dlouho. Očividně je tohle bavilo víc, než jutsu. Ty neměli žádnou účinnost. Kurushimi, stejně tak i Pein soustředili svou chakru do ostří. Jejich katany se srazily. Chakra vytvořila kolem nich tlakovou vlnu. Smetla kameny a stromu v jejím dosahu. Zdevastovala celou tréninkovou plochu. Nezůstal kámen an kameni.

Pořádse snažili přetlačit soupeře. Propalovali se pohledy. Najednou byl Pein blíž a blíž Kurushimi. Nespustili ze sebe oči. Jejich ruce se chvěli námahou přetlačit soupeře. Ještě trochu blíž a…

Mezitím se Ren už blížila k sídlu Akatsuki. Věděla kde je, její, teď už bývalá, vesnice sledovala Akatsuki už dlouho. Už byla skoro u sídla, když ji kolem hlavy prosvištěl kunai. Zaklela, protože tu obrovskou chakru poznávala. Konoha ji dohnala. Přidala do kroku, dala všechnu chakru do útěku.

"Do zbraně! Blíží se našim směrem Konoha!" ozývalo se celým sídlem, asi kilometr od místa, kde se teď nacházela Ren.
"Co to meleš?" podivil se Deidara ve společenské místnosti, kde ležel taktně na pohovce a sbíral nejnovější drby.
"Konoha jde našim směrem!" oznámil jim Kisame. Všichni to najednou začali brát vážně. Nastalo ticho.
"Lidi, máme problém, míří našim směrem Orochimaru!" vletěla do společenské místnosti Shinju.
"No to si snad děláš prdel ne?!" zařval na celé sídlo Deidara.
"POPLACH!" přeřvalo pět lidí. Všichni začali pobíhat po sídle. Hledali své nejoblíbenější zbraně, které schovali před ostatníma a vlastně i sami před sebou. Bylo usouděno, že se nesmí bojovat před sídlem, ale dál od sídla, aby nebylo odhaleno. Teď jen najít zbytek členů...

Hidana našli připoutaného k posteli chrlícího nejsprostší nadávky. Bohužel neprozradil důvod svého rozhorčení, protože měli důležitější věci na práci. Na výsměch bude času dost později. Kiru povalující se v posteli, která se před chvilinkou vrátila z mise (opačným směrem než jde Konoha) a potřebovala doplnit chakru. Na to teď ale nebyl čas. Emi se objevila pár vteřin po Tobim. Kate také spala ve svojí posteli. Tora byla také u sebe. Kakuzu byl v poradní místnosti, kde počítal peníze.

Celá tréninková hala se zatřásla. Zmizela předešlá atmosféra. Oba se od sebe odklonili jen milimetry od dotyku.
"Héj, lidi! Máme problém. Našim směrem míří Orochimaru a Konoha zároveň!" vletěl do tréninkové haly jako uragán Deidara.
"Spojili se?" reagoval hned Pein a nedovolil vykulenému Deidarovi se zeptat co tu dělá ona ještě tak blízko, což se v normálním souboji moc nestává.
"Ne jdou samostatně. A co…"
"Musíme hned vyrazit!" řekl Pein a to už Kurushimi mizela v oblaku dýmu. Pein ji následoval a Deidara zůstal v tréninkové hale sám. Rozeběhl se sídlem k společenské místnosti, kde se mezitím organizace sešla…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama