Passion of Darkness - 52. kapitola

22. prosince 2011 v 10:44 | Kurushimi |  Passion of Darkness

52.kapitola"Kdo jednou zradil, marně slibuje věrnost."


Karin si v hlavě opakovala ty nejsprostější nadávky a přitom se plížila ztichlými chodbami sídla. Už byla ve sklepení, teď jen najít tu správnou zeď. V hlavě si mezitím přehrávala události posledních okamžiků.

"Doprdele! Ten hajzl mi neřekl, že potřebuju krev té krávy." Nadávala si pro sebe Karin, když prozkoumala zeď, která měla být údajně vchodem do tajné místnosti. Musela vymyslet co dál. Vydala se zpátky nahoru a doufala, že Orochimaru (kterému poslala vzkaz) je už na cestě k sídlu. Karin plánovala tuhle akci, společně s Orochimarem, pěkně dlouho. Mezitím, co všichni v sídle budou zaneprázdněni armádou od Orochimara, která byla stejně určena na likvidaci, tak se Karin dostane do tajné místnosti a ukradne ten svitek, nebo knihu, nebo co to vlastně je. Najednou ji v hlavě svitl nápad. Otočila se na patě a vydala se zpátky do podzemí, ovšem na opačný konec. Přibližně věděla, kde má pokoj Vlčí princezna, a modlila se, aby aspoň jednou udělala Emi chybu.


Prohledávala její pokoj. Bylo jí jedno, že to Emi určitě zjistí. Ona bude tou dobou už daleko. Převrátila malý stolek na stranu a všechny skleněné předměty na stole se roztříštily. Rozházela ustlanou postel a všechno co vzala do ruky, házela za sebe. Potřebovala najít nějakou zbraň, amulet, cokoliv na čem by mohla být kapička její krve. Přeběhla ke skříni a otevřela ji. Sposta zbraní, kimon… Karin vzala do ruky skleněnou příčnou flétnu. Náhle zafoukal větřík. Na konci flétny byl přivázán přívěšek. Karin se zablesklo v očích, strhla ho a schovala do kapsy. V té chvíli se otevřely dveře.

V nich stála Shinju. Pozorovala Karin vražedným pohledem. Pak ji oči sjely na zdevastovaný pokoj. Očima přejížděla přes rozbitý nábytek, zbraně a oblečení povalující se na zemi.
"Co tady hledáš?" optala se. Skutečně jí to zajímalo. Shinju šla hledat další členy organizace a potkala Karin. Ta ji neviděla, protože se příliš soustředila, aby se proplížila do podzemí. Shinju se ji rozhodla sledovat. Došla ji však trpělivost a vrazila dovnitř.
"Co tobě je do toho." Odsekla ji Karin. V očích měla ale zmatek. Rozčíleně těkala očima všude po místnosti. Jak se z tohohle dostane?
"Docela dost. Najednou se tu objeví Orochimaru a náhodou zrovna hledáš něco v Eminině pokoji. A náhodou se do toho nemám starat? Tohle byl tvůj plán?" řekla jízlivě Shinju. V těle ji bublal vztek. Adrenalin jí proudil tělem. Chtěla Karin na místě zabít za to, co udělala Kenshinovi.
"POPLACH! Kdo nepříjde do minuty je mrtvej!" zaznělo sídlem jako rozhlas. Nejspíš už byli všichni ve společenské místnosti a čekalo se jen na ty dvě. Shinju ještě jednou probodla Karin nenávistným pohledem a rozeběhla se pryč. Hned jakmile se vrátí z boje, řekne o tom Emi a ta už se o Karin postará. Nedošlo jí, že právě nechala Karin o samotě a ta si teď mohal dělat co chtěla.

Karin došla ke zdi a napřáhla ruku. Usmála se když nahmatala mřížky…

"Kde je ta Karin?!" vztekal se Pein. Všechno bylo nachystané a oni mohli vyrazit.
"Nevadí, nevadí. Vyřídím si to s ní, jakmile se vrátíme. Plán jsme si rozebrali. Jde proti nám jak Konoha, tak Orochimaru. Nesmí se dostat k sídlu, jinak je naše pozice prozrazena. Musíme bojovat co nejdále sídlu a nikoho za nás nepustit. Podle zdrojů vyslala Konoha jen nějaký malý oddíl, takže…" začal Pein se svým proslovem, když v tom se otevřeli dveře a dovnitř vtrhla neznámá dívka. Sesunula se na podlahu a oddychovala.
"Kdo sakra seš?" optal se Hidan mezitím co ji Sasori znehybnil chakrovými vlákny a u země ji držel Kisame.
"Ren Ryo." Zamumlala dívka s hlavou natlačenou na zemi.
"Blíží se k vám malá skupinka s Konohy vedená Hatake Kakashim a Orochimaru. A mimochodem se chci k vám přidat." Mumlala dívka dál a všichni na ni vyjeveně koukali.
"Ááá tolik komplikací…" chytl se za hlavu Pein, "mno dobrá, vyřídíme to později. Teď vyrazíme. Jdeš s náma a vyřídím si to s tebou osobně, pokud he tohle nějaký vtip nebo lest." Prohlásil Pein a celá organizace Akatsuki se vydala ze sídla naproti dvěma armádám.
"Ale jak mohou jít obě naším směrem?" optal se Sasori jen tak do vzduchu.
"Popravdě Konoha nejde po vás ale po mně." Zašeptala Ren a doufala, že ji nikdo neslyšel. Nestalo se tak.
"COŽE!" Hidan měl poslední dobou řvací náladu.
"Takže jsi je k nám dovedla ty. Cos udělala?" optala se Kira. Chtěla se zameřit na něco jiného a ne jen na nejčernější myšlenky a scénáře, co mohou nastat, jakmile ji Konoha uvidí v Akatsuki plášti. Nechtěla se utkat se svými kamarády. Bylo ji špatně, chtělo se ji zvracet. Ale u Akatsuki nemůžete říct, že bojovat nejdete. Tady je to povinnost. A Kira musela bojovat o svůj život uprchlíka. Je to buď a nebo. Akatsuki vs zbytek světa.
"Zabila jsem Hokage." Odpověděla Ren a ve skupině nastalo hrobové ticho. Kira sevřela ruce v pěst a začala mrkat, aby ji do očí nepřišli slzy. Chtěla tu holku roztrhat na malé kousíčky. Uvnitř ní se začala formovat chakra. V očích se jí blýsknul sharingan.
"Šéfe, jsme tu." Ozvalo se za nimi a všichni se zastavili. Mířila k nim Tora společně s Kate vybavené nejlepším vybavením pro lékařské techniky.
"Co ty tu děláš!!" zařvala najednou dvě děvčata a rozeběhly se proti sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama