Passion of Darkness - 54. kapitola

24. prosince 2011 v 10:50 | Kurushimi |  Passion of Darkness

54.Kapitola


"Kdo si zahrává s ohněm. Spálí se. Kdo si zahrává se mnou. Lituje, že si nehrál s ohněm."


V lesích daleko od civilizace. Tam, kde není slunce vpuštěno a temnota zde vychovává své děti, tam, u velké skály ve tvaru vlčího zubu žila dívka. Zrovna teď seděla na okraji skály, hrála na svou skleněnou flétnu píseň, která v každém probouzela jiné pocity. Kdo ji kdy slyšel, už nikdy neslyšel nic jiného. Na konci písně ho čekala smrt a žádala ho, aby přešel na druhý břeh života a smrti. A on vždycky přešel rád, moc rád. Když se zaposlouchal do prvních tónů písně, rozehrál tanec s šelmami podsvětí. A ona, ta malá dívenka s obličejem nejkrásnější z panenek, byla jejich vůdkyně. Pokaždé když hrála svou píseň, ležela kolem ní po skálou její smečka vlků. S úderem posledního tónu se rozeznělo krajinou vlčí vytí.


Čepel rozřízla vzduch a srazila se s druhou. Odlétlo pár jisker. Suigetsu soustředil svou chakru a použil Suiton: Gōsuiwan no Jutsu, což mu zvětšilo ruku, jeho úder byl silnější. Ale Emi jeho útok odrazila. Hned na to se jí na tváři objevil úšklebek. Opět jeden, co neodhadnul její katanu. Suigetsu se však usmál a jeho tělo propíchnuté dlouhou katanou se proměnilo na vodu.
"Sakra!" zaklela a sehnula se. Nad hlavou ji vtom prolétla spousta kunaiů. TenTen ještě nedocházely svitky. Vytáhla další dva.
"Soushouryuu! (Vyvolání dvojitých draků)" vykřikla a svitky se jí obtočily okolo těla. Vyvolávala stále nové a nové zbraně a házela je po Emi. Vlčí princezna zaklela a vyťukala pečetě.
"Vodní štít." V tu chvíli se před přikrčenou Emi vytvořila zeď z černé plazmy. Zastavila všechny zbraně a pohltila je. Mezitím skusil Juugo zaútočit na Leeho a TenTen. Lee Juuga nenechal vydechnout a Juuga to dopálilo. Začala se mu objevovat pečeť.

Byl zrovna úplněk a malá princezna bosa poskakovala na vlčí skále a tancovala do rytmů vlčího vytí. Smála se a poskakovala, v jedné ruce křišťálovou flétnu a ve druhé svůj řetízek s přívěškem. Smích, z něhož doteď mrazí v zádech ty, kteří dostali jasný rozkaz. Čtvrtý Mizukage ho vydal před pár týdny. Byl jasný a výstužný a přitom tolik nepochopitelný. Zemřelo kvůli němu snad nejvíce ninjů za celou historii. Kvůlu jedné misi, kvůli ní.
Stromy kolem vlčí skály zlověstně zašumněly. Snad rozumněly? Pochopily? Celé okolí potemnělo, ale ona si ničeho nevšímala. Doteď žila v nevědomosti. Neznala nikoho kromě své vlčí rodiny. Tancovala na píseň vlků. Ta však utichla a z lesů se vykradl stín. Otočila se právě včas…

Zaútočil na Leeho, ale v poslední chvíli změnil směr. Obrátil se na Emi, které zrovna vyvolala Vodní štít. Když sse otočila Juugo už byl u ní a popadl jí. Zvedl do vzduchu. Chtěl s ní praštit o zem. Rozmachoval se a v té chvíli její oči zazářily. Nebe se trochu stáhlo, výkřiky z bojiště se ozývaly jakoby z dálky. Všechno se zdálo zpomalené. Juugo zvrátil oči, bylo vidět jen bělmo. Emi se vzepjala a ve vzduchu udělala pár salt. Dopadla do bezpečné vzdálenosti. Juugo v té chvíli spadl na kolena a zaklonil hlavu. Nelidský křik.

Těkala očima po přítomných. Zjevili se náhle, jak jen mohli? V rukou dřímaly zbraně, ona měla jen své ruce. Katanu spolu s dalšími poklady měla ve své skrýši. Bylo jich asi dvanáct. Prohlížela si je. Pomalu ustupovala k okraji skálya trhavé pohyby naznačovaly její divokost. Pozorovali každý její pohyb. A pak najednou do jednoho z nich zády narazila. Nedávala pozor. Chytl ji pod krkem. Ostatním otrnulo.
V tom se ozvalo vlčí štěkání. Na skále se objevili vlci. Postavily se před svou chráněnkyni. To oni ji vychovali. Jeden z nich zaútočil na toho, co ji držel. Zakousl se mu do nohy, druhý vlk mu vyskočil na hřbet. Příliš pozdě ninja zareagoval. Skončil s rozkousnutým hrdlem. A tak začal boj. Vlci bojovali statečně, mnoho jich přišlo o život, ale ninjové byli lepší. Vlčí princezna byla zajmuta a vlci se museli stáhnout. S kňouráním a slibem, že se pro ni vrátí, museli utéct.

"Juugo!" zařval Suigetsu a přiběhl k němu. Juugo ho ale nevnímal. Suigetsu musel odskočit, protože Juugo se zmítal v hrozných křečích. Řval.
TenTen vycítila příležitost. Rozbalila svůj velký svitek a vyťukala pečetě. Emi byla zcela zabrána do sledování Juuga. Snad si ničeho nevšimla?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 endaria & SG-Deidara tvoje SBčko:) endaria & SG-Deidara tvoje SBčko:) | Web | 24. prosince 2011 v 20:09 | Reagovat

noo toto bola krátka časť O.O dúfam,že ďalšia bude dlhšia :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama