Passion of Darkness - 56. kapitola

26. prosince 2011 v 10:52 | Kurushimi |  Passion of Darkness

56.kapitola
"Myslela jsem si, že už jsem silnější, že už mě nebolí tvoje zrada, že už k tobě nic necítím. Ale dneska jsem si to uvědomila. Cítím."

Kira se probojovávala bojištěm. Zatím narážela pouze na vojáky od Orochimara a tak ji to vyhovovalo. Protože se nedalo mluvit o jejich schopnostech, jako o schopnostech, šlo to celkem rychle. Zrovna podřezala krk jednomu ninjovi, když ji někdo zezadu na krk přiložil katanu…

Malá holčička seděla na okraji můstku a smáčela své nožičky ve vodě. Ve vlasech měla uvázanou červenou stuhu. Dívala se na svůj odraz v průzračné hladině, která byla tehdy jako zrcadlo. Pozorovala, když zafoukal vítr, jak jí stuha vlaje spolu s vlasy. Hodila do vody kamínek a zatleskala, když se obejvily vlnky. A pak najednou její oči změnily barvu. Z krásně zářicí smaragdové na rudou. Přesně takovou jakou měla barvu její stuha. Holčička pozorovala svůj odraz v hladině a prohlížela si své oči. Byla tak zaujatá, nakláněla se nad hladinu stále víc a víc. Chtěla se snad sama sebe dotknout? Hledala ve svém vodním odrazu kamarádku?"Teď se ani nehneš…" zašeptal ji hlas do ucha. Kiře naskočila husí kůže a v hlavě ji zněly různé nadávky. Nejspíš se o některých musí zmínit Hidanovi, aby je připsal do svého slovníku. Jenže tímhle se teď zaobírat nesměla.
"Tak to ani náhodou." Ušklíbla se a proměnila se v dým. Ninja sklonil katanu a rozhlédl se. Vlevo od sebe zahlédl pramen hnědých vlasů mizet za skupinkou bojujících ninjů a vydal se za ní. Kira běžela trochu dál od bojiště. Musela to trochu vydýchat. Už zas se ji pletl do cesty. Chtěla sejít kousek z pěšinky a opřít se o strom. Všichni ninjové byli na hlavním bojišti, ale ona věděla, že na to nesmí spoléhat. Určitě se to tady jimi jen hemží a čekají na správnou příležitost. V té chvíli uslyšela, jak nějaký předmět za ní protíná vzduch takovou rychlostí, že to jde slyšet.
"Doprdele." Zaklela ve chvíli, kdy se skrčila. Katana jí proletěla nad hlavou a usekla konečky vlasů. Kira se otočila na patě a druhou nohu narovnala. Ninja vyskočil do vzduchu a tak se vyhnul jejímu kopu. Odskočil kousek dál. Kira mezitím vytáhla své bojové jehly a pár jich hodila jeho směrem. Neslyšně zaklel, když mu jedna zavadila o košili. Košila absorbovala jed a kolem místa, kde se jehla dotkla se, utvořila tmavě zelená skrvnka. Nezbal na to, rychle vyťukal pečetě.
"Technika velkého firewallu." Řekl, nadechl se a z úst mu vyšlehly plameny. Kira se mezitím postavila, a když na ni mířila velká koule žhavých plamenů, vyťukala jednu pečeť a zatočila se kolem dokola. A pak s každým pohybem ruky se měnil směr a intenzita plamenů, které na ní mířily. Otočila se kolem své osy ještě jednou a kuole žhavých plynů byla poslána zpátky na stvořitele. Ten se velké kouli vyhnul a nechal ji rozplynout, když na ni poslal další techniku ohně.
"Musíš se mi furt plést do cesty?!" sykla na něho Kira.

Holčička dál seděla na molu a vzpomínala, kdy se jí něco podobného stalo poprvé. Bylo to tehdy, když se píchla do prstu. Byla tak moc statečná. Ani nebrečela, jen se dívala na kapičku krve, která se na jejím prstíčku objevila, a nechala ji stákat po prstu. V očích se jí zablesklo červeně. A vté chvíli ji krev na prstu zmrzla. Tehdy se na to přišlo. Bylo tou vyvolenou, tou, která byla určená k velkým věcem. Jenomže to zas až tak skvělé nebylo. Všechny kamarádky se kterýmy trhala květiny a pletla z nich krásné věnečky, nebo je trhaly do vázy maminkám, se od ní najednou odvracely. Kolik slz už proplakala.
Zatřepala hlavičkou, aby mohla takové myšlenky odehnat. Už si zvykla na samotu a měla ji ráda. Každý den zažila něco nového. Objevovala ten velký svět a pomocí svých schopností se dostávala i tam, kde neměla vůbec co dělat. Ještě více se naklonila nad vodu… V té chvíli už neudržela rovnováhu a spadla do vody.

"Jsi ve válce na opačné straně barikády. Sčuchla ses s tím, kdo zničil náš klan. Myslíš, že tě nechám jen tak běhat po bojišti a nezastavím tě?" odfrkl si Sasuke. Kira se zamračila.
"Jsi jen dítě! Níc nevíš."sykla a její oči změnily barvu.
"Já toho vím dost na to, abych věděl, jaká jsi zrádkyně." Odfrkl a jeho oči také rudě zazářily. Kira to dál nemínila poslouchat, už ho měla tak akorát dost.
"Technika obří dřačí hlavy." Kira vyťukala pár pečetí a poslala na Sasukeho ohnivou dračí hlavu. Ta v polovině roztáhla tlamu a snažila se Sasukeho kousnout. Vyhnul se jí a Kira pochopila, že techniky ohně nebudou působit. Vyťukala tedy hned další pečetě.
"Technika vodního biče" křikla a ze země vyšlehl proud vody. Letěl směrem na Sasukeho a přitom kdykoliv o něco zavadil, rozsekl to napůl. Sasuke se jen taktak vyhnul a uskočil trochu na stranu. Kira mávla rukou a bič se opět hnal na Sasukeho. Ten biš zaměřil sharinganem a čekal. Bič už byl hodně blízko. Kira nevěřila, co vidí. Snad uhne ne?
Stalo se tak. Sasuke v poslední minutě uskočil a vodní proud se roztříštil o skálu. Bohužel to byla právě ta skála, o kterou se předtím rozbila i Kiřina minulá ohnivá technika. Po nárazu té studené vody mohlo dojít jen k jednomu. Skála začala pukat.
Sasuke mezitím vyťukal pečetě.
"Chidori," zašeptal, "Eisou!" dořval. V ten moment z jeho právě natažené ruky vyšlehl blek v podobě dlouhé tyče a mířil přímo na Kiru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama